1.5°C scattered cloudsКанів, Україна

Втрата. Пішов з життя канівський ветеран Петро Чупилка

🕔9 грудня 2019 3 грудня ц.р. пішов з життя учасник бойових дій у Другій Світовій війні Петро Григорович Чупилка. Йому було 92 роки.

У Каневі пройшли заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

🕔9 грудня 2019 Щороку 7 грудня своє професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування. Урочисте святкування відбулося у переддень, 6 грудня ц.р.

Канівчанці, матері 7-х дітей, присвоять звання «Мати – героїня»

🕔9 грудня 2019 Кандидатуру канівчанки Наталії Слінченко висувають на присвоєння їй почесного звання України «Мати – героїня».

Екологи: Порядок та правила прибирання міських територій взимку

🕔9 грудня 2019 Сніг взимку – цілком природне явище. На дорогах його прибирають комунальники, у дворах багатоквартирних будинків – балансоутримувач, біля приватних садиб – власники, біля підприємств – суб’єкти господарювання.

Міжнародний день пам'яті жертв злочину геноциду

🕔9 грудня 2019

16 діючих ОТГ Черкащини не відповідають критеріям самодостатності

🕔8 грудня 20195 грудня відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Черкаської області.

Виконавчий комітет закликає взяти участь у акції «Різдвяний Канів»

🕔6 грудня 2019 Продовжуємо традицію та оголошуємо акцію «Різдвяний Канів».

Добро починається з тебе!

Вітаємо!

14 грудня ц.р. відбудеться річний звіт Канівського міського голови

🕔6 грудня 2019 У суботу, 14 грудня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас звітуватиметься перед громадою за рік роботи.  Захід пройде у міському будинку культури.  Початок о 10-00.

Військовослужбовець: «Волонтери – це люди, які врятували не одне життя»

🕔6 грудня 2019 Стільки теплих обіймів, щирих слів вдячності та застиглих сліз в очах давно не бачив зал засідань будинку рад у Каневі. У четвер, 5 грудня ц.р., тут відзначали одразу два свята – Всесвітній день волонтера та День Збройних Сил України.

Вітаємо!

🕔6 грудня 2019

Приміщення Костянецького будинку культури передано на баланс відділу освіти

🕔5 грудня 2019 Костянецький будинок культури припиняє свою діяльність. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 4 грудня ц.р.

У Каневі пройшли заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

🕔5 грудня 2019 З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю, що відзначається 3 грудня, у нашому місті було проведено низку заходів.

Календар пам’ятних дат на 2020 рік

🕔5 грудня 2019

З початку року на Канівщині піротехніки вилучили 24 вибухонебезпечних предметів

🕔5 грудня 2019 З початку року в Каневі та селах району Хутір Хмільна, Бобриця, Литвинець, Поташня, Бучак було знайдено 24 вибухонебезпечних предметів.

Канівська громада підтримала проект бюджету Канівської ОТГ на 2020 рік

🕔4 грудня 2019 У суботу, 30 листопада ц.р., в залі засідань будинку рад пройшли громадські слухання, в ході яких обголювався бюджет Канівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

До Канева завітали представники «Українсько-Арабської Ділової Ради»

🕔4 грудня 2019 У вівторок, 3 грудня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас  провів робочу зустріч із представниками «Українсько-Арабської Ділової Ради». Це громадська організація, до складу якої входять 22 арабські держави. Вона сприяє налагодженню стосунків із потенційними інвесторами задля реалізації спільних проектів.

Податкова служба інформує про право на податкову знижку за навчання

🕔4 грудня 2019

В рамках акції «Подаруй радість» канівці підготували подарунки для осіб з інвалідністю

🕔4 грудня 2019 До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня, у Каневі пройшла благодійна акція «Подаруй радість».

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔3 грудня 2019

Мешканці багатоповерхівок в районі ринку потерпають від смороду

🕔3 грудня 2019 Про це заявив на останньому засіданні сесії 21 листопада ц.р. депутат Канівської міської ради Василь Тертичний.

Проекти-переможці Громадського бюджету – 2020 визначено офіційно

🕔3 грудня 2019 Інформує управління економічного розвитку.

Власникам земельних ділянок без кадастрового номера необхідно звернутися до землевпорядних організацій

🕔3 грудня 2019

4 грудня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔2 грудня 2019 У середу, 4 грудня ц.р., відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.