-2.4°C broken cloudsКанів, Україна

Представники органу місцевого самоврядування відзначили професійне свято

🕔10 грудня 2018 Щороку 7 грудня представники органів місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято. У п’ятницю, 7 грудня ц.р., в залі засідань будинку рад з нагоди свята відбулась розширена апаратна нарада.
Читати

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

🕔10 грудня 2018
Читати

Канівців закликають взяти участь в акції "Різдвяний Канів"

🕔10 грудня 2018
Читати

Вісім канівських воїнів нагороджені відзнаками Президента України

🕔6 грудня 2018 Так склалося, що останні роки саме волонтер і воїн ідуть пліч-о-пліч. Свої професійні свята ці люди також відзначають разом, оскільки на календарі вони йдуть один за одним – 5 та 6 грудня. Відтак, у середу, 5 грудня ц.р., у Каневі пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.
Читати

Канів і французьке місто Ламберсар підписали оновлену угоду про дружбу

🕔6 грудня 2018 Партнерські відносини між Каневом та французьким Ламберсаром виникли 20 років тому, завдяки посередництву Фірзена, побратимами якого є і Канів і Ламберсар. З того часу на двосторонній основі було реалізовано багато яскравих різноманітних проектів.
Читати

Виконком збільшив розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб

🕔6 грудня 2018 Йдеться, зокрема, про жителів Канева, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні.
Читати

10 грудня ц.р. в Каневі відбудеться захід щодо розвитку міста за участі експерта з Німеччини

🕔5 грудня 2018
Читати

Звернення до фізичних та юридичних осіб, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску

🕔5 грудня 2018
Читати

Біля новорічної ялинки у центрі Канева організують святковий ярмарок

🕔5 грудня 2018 В ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 5 грудня ц.р., було ухвалено рішення «Про розміщення об’єктів сезонної торгівлі та організацію новорічного ярмарку на території м.Канів».
Читати

Де в Каневі можна буде придбати живу ялинку до Нового року?

🕔5 грудня 2018 Державне підприємство «Канівське лісове господарство» отримало погодження членів виконавчого комітету Канівської міської ради на розміщення торгових майданчиків для реалізації новорічних ялинок на території Канева.
Читати

План місцевого економічного розвитку Канева схвалили експерти Світового банку

🕔5 грудня 2018 22-23 листопада ц.р. у Києві відбулася конференція високого рівня «Муніципалітети за сталий розвиток», організаторами якої стали три проекти і програми, що фінансуються Європейським Союзом: «Угода мерів – Схід», «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та «Мери за економічне зростання». Учасниками заходу стали майже чотири сотні представників органів центральної, регіональної та локальної влади, координаторів та структур підтримки Угоди мерів країн Східного Партнерства – Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.
Читати

Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу

🕔4 грудня 2018 У зв’язку з підвищенням температурних показників і нетривалими морозами, на водоймах Канівщини сформувався тонкий лід, що є вкрай небезпечно для відвідувачів. Саме тому фахівці ДСНС закликають мешканців міста та району не виходити на кригу на ставках, річках та інших водоймах. Адже необдумана та необережна поведінка загрожує вашому життю.
Читати

Роботодавці можуть самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж своїх працівників

🕔4 грудня 2018
Читати

У Каневі відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю. Відео

🕔4 грудня 2018 У понеділок, 3 грудня ц.р., у Каневі пройшли заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
Читати

5 грудня ц.р. пройдуть заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера

🕔3 грудня 2018
Читати

Які проекти здобули перемогу у Громадському бюджеті - 2019?

🕔3 грудня 2018 У четвер, 29 листопада ц.р., відбулося чергове засідання комісії з питань громадського бюджету. В ході заходу члени комісії затвердили результати голосування по Громадському бюджету 2019, яке проходило в Каневі з 12 по 26 листопада ц.р.
Читати

Про готовність реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період

🕔3 грудня 2018   29 листопада відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради з порядком денним: 1) Про готовність реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період Протокол комісії ТЕБ та НС № 25 від 29 листопада 2018 року        
Читати

Право на оскарження у сфері державної реєстрації

🕔3 грудня 2018
Читати

Звіт міського голови перед територіальною громадою Канева

🕔30 листопада 2018
Читати

Громадські слухання

🕔30 листопада 2018
Читати

В ОДА обговорили ситуацію в області в умовах запровадженого у країні воєнного стану

🕔29 листопада 2018
Читати

Володимира Святелика затвердили на посаді керуючого справами виконавчого комітету

🕔29 листопада 2018 В ході останнього позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 29 листопада ц.р. депутати ухвалили рішення про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Канівської міськради Володимира Святелика.
Читати

В.о. старости села Яблунів Віктора Огородніка ввели до складу виконавчого комітету

🕔29 листопада 2018 Водночас із ухваленням «доленосного» рішення про приєднання Яблунева до Канева, депутати Канівської міської ради внесли зміни до складу виконавчого комітету Канівської міської ради, ввівши виконуючого обов’язки старости села Яблунів Віктора Огородніка.
Читати

Яблунів приєднався до Канева. «Народилася» Канівська міська об’єднана територіальна громада

🕔29 листопада 2018 Доленосне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 29 листопада ц.р.
Читати

Жителям міста Канева та Канівського району перераховано пенсію

🕔28 листопада 2018 Зміна розміру пенсії з першого грудня цього року пов’язана зі зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1435 грн. до 1497 грн. Яких саме категорій стосується перерахунок та як змінився розмір пенсії – інформує начальник Канівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олег Вербук.
Читати