25.7°C clear skyКанів, Україна

Волонтерський майстер клас!

Вітаємо із святом!

🕔22 серпня 2019

Оголошено конкурс на управителів з управління багатоквартирним будинком №16 по вулиці Пилипенка в місті Канів

🕔22 серпня 2019

Виконавчий комітет Канівської міської ради проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу прав на земельні ділянки у формі аукціону

🕔21 серпня 2019

Програма USAID надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам

🕔19 серпня 2019

Святкуємо безпечно!

🕔19 серпня 2019

До школи – з радістю!

🕔16 серпня 2019

Оголошено конкурс на управителів з управління багатоквартирним будинком №5 по вулиці Героїв Дніпра в місті Канів

🕔15 серпня 2019

Заходи з нагоди Дня Незалежності України

🕔15 серпня 2019

«Е-пенсія» – признач пенсію в «один дотик»

🕔14 серпня 2019

Розробляємо нову Стратегію розвитку Канівська ОТГ

🕔13 серпня 2019

Міський голова: потрібно посилити контроль за територією КП «Авто-Ріка»

🕔9 серпня 2019 У п’ятницю, 9 серпня ц.р., в ході апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств міста порушилося питання незадовільної поведінки підлітків на території КП «Авто-Ріка».

Буревій у Яблуневі залишив населений пункт без освітлення на декілька годин

🕔9 серпня 2019 Про це в ході апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств, що відбулася у п’ятницю, 9 серпня ц.р., повідомив в.о. старости Віктор Огороднік.

Втрата. Пішов у вічність канівський ветеран, льотчик Леонід Тітов

🕔9 серпня 2019 У ніч на 9 серпня ц.р. на 95 році життя помер канівський ветеран Другої Світової війни, льотчик Леонід Тітов.

11 серпня - День будівельника. Вітаємо!

🕔9 серпня 2019

Виконком погодив Статут громадського формування з охорони громадського порядку

🕔8 серпня 2019 У середу, 7 серпня ц.р., в ході останнього засідання члени виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення «Про погодження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку в м.Каневі».

Кандидатуру канівчанки Надії Бахімової висунуто на звання України «Мати – героїня»

🕔8 серпня 2019 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 7 серпня ц.р.

Віра Шапошник прокоментувала скандал, що трапився в лікарні

🕔7 серпня 2019 У п’ятницю, 2 серпня ц.р., в ході чергової апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств порушилося питання щодо інциденту між лікарем і пацієнтами, який відбувся нещодавно в Канівській центральній районній лікарні. Відео конфлікту було оприлюднено в мережі Фейсбук та збурило громадськість міста.

Ігор Ренькас: Налаштований на плідну співпрацю із Олександром Скічком

🕔7 серпня 2019 21 липня ц.р. відбулися позачергові парламентські вибори. Проходили вони за змішаною системою, тобто за партійними списками і окремо по мажоритарних округах. По нашому 197-у виборчому округу за офіційними результатами Центральної виборчої комісії депутатом Верховної Ради України став Олександр Скічко.

Канів із робочим візитом відвідав перший заступник голови Черкаської ОДА

🕔7 серпня 2019 У вівторок, 6 серпня ц.р., Канів з робочим візитом відвідав перший заступник очільника області Тарас Висоцький. Тут, у залі засідань будинку рад, він провів спільну нараду за участі керівництва міста, району та  об’єднаних територіальних громад.

Щодо перевипуску електронних пенсійних посвідчень, термін дії яких спливає

🕔6 серпня 2019 На численні запити щодо перевиписку електронних пенсійних посвідчень (далі-ЕПП), оформлення яких розпочалось, починаючи з 2016 року, та термін дії їх спливає, Канівський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області повідомляє:

Громадський бюджет: проведено ремонт в спортивному клубі «Атлант»

🕔6 серпня 2019 Ще один проект Громадського бюджету – 2019 «Належні умови для тренувань в СК «Атлант» успішно реалізовано, інформує тренер спортклубу Антон Бараболін.

Міський голова: Оголошенням на зупинках і стовпах – не місце!

🕔6 серпня 2019 На останній апаратній нараді міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств, що відбулася у п’ятницю, 2 серпня ц.р., порушилося питання щодо незадовільного стану зупинок та стовпів у Каневі.

5 серпня ц.р. очікується гроза та шквали – центр з гідрометеорології

🕔5 серпня 2019 Черкаський обласний центр з гідрометеорології попереджає про небезпечні метеорологічні явища у найближчі півгодини з утриманням до кінця доби 5 серпня ц.р.

7 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔5 серпня 2019 У середу, 7 серпня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.