13.7°C broken cloudsКанів, Україна

Затверджено порядок проведення оцінки результатів службової діяльності держслужбовців

🕔23 серпня 2017
Читати

У Каневі пройшли заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

🕔23 серпня 2017 У середу, 23 серпня ц.р., Канів разом із усією Україною відзначав День Державного Прапора України.  
Читати

Прийомний день міського голови: про ремонт доріг, відновлення вуличного освітлення та брак води

🕔23 серпня 2017 У вівторок, 22 серпня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів прийом громадян. Цього разу на особисту зустріч з очільником міста прийшло 25 жителів Канева – це представники вулиць Лесі Українки, Захарченка, Потужнього, Піонерської, Козацької, Енергетиків, Бузницького тощо.
Читати

Вітаємо з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

🕔23 серпня 2017
Читати

З 23 серпня ц.р. Канівський музей запрошує на виставку «З Україною в серці»

🕔22 серпня 2017 У музеї народного декоративного мистецтва м.Канів відкривається нова виставка робіт «З Україною в серці».
Читати

За три доби на теренах Канівщини рятувальники знищили 34 боєприпаси часів минулих війн

🕔22 серпня 2017 18 серпня ц.р. у Канівському районі під час обстеження відкритої території в селі Григорівка та Бобриця групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення було виявлено 8 боєприпасів часів минулих війн.
Читати

Громадський бюджет – 2018: канівці мають шанс вплинути на покращення життя в рідному місті

🕔22 серпня 2017 Управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє, що з 21 серпня ц.р. розпочався прийом заявок для участі у Громадському бюджеті Канева на 2018-й рік.
Читати

Як уникнути штрафів під час рейду щодо виявлення та подолання незадекларованої праці

🕔22 серпня 2017 На сайті Канівської міської ради уже неодноразово надавалась інформація про те, що в Черкаській області, зокрема, й у Каневі проходить Пілотна інспекційна кампанія по виявленню та подоланню незадекларованої праці.
Читати

Яким професіям навчають у центрі зайнятості?

🕔22 серпня 2017 З часом все більше проявляється необхідність актуалізації освіти дорослого населення, та особливо безробітного, із врахуванням її специфічних особливостей, що зумовлює людину навчатися упродовж життя.
Читати

Атовці влаштували канівцям військово-патріотичний вишкіл

🕔21 серпня 2017 Цими вихідними на набережній річки Дніпро жителі міста Канів мали змогу пройти справжній курс молодого бійця. Саме тут з 19 по 22 серпня ц.р. проходить військово-патріотичний вишкіл, який організувала ГО «Канівська спілка учасників АТО».
Читати

Стартує прийом проектів на Громадський бюджет -2018. Як писати проекти – канівці вчилися на спеціальному тренінгу

🕔21 серпня 2017 У понеділок, 21 серпня ц.р., стартує прийом проектів на «Громадський бюджет м.Канів - 2018». Напередодні, 19 серпня ц.р,. в приміщенні комплексу «Авто-ріка» представники ГО «Нова енергія» провели для активних жителів міста тренінг на тему «Практичні аспекти реалізації Громадського бюджету у м.Канів».
Читати

Пульс реформ: Пологи в Україні будуть платними

🕔21 серпня 2017
Читати

Як правильно передати в оренду свою землю, щоб не стати жертвою рейдерства

🕔20 серпня 2017
Читати

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

🕔19 серпня 2017
Читати

Реформа держслужби-2

🕔19 серпня 2017
Читати

У Каневі шукають можливість проведення енергомодернізації дитсадка «Теремок»

🕔19 серпня 2017 У п’ятницю, 18 серпня ц.р., до Канева з робочим візитом приїхали представники головного офісу «Ощадбанк». Разом із Канівським міським головою Ігорем Ренькасом та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міськради вони обговорювали перспективи отримання кредиту в сумі 4 млн. грн. на реалізацію проекту «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Теремок», що розташований у місті Канів за адресою: вул.Дніпробудівська, 4».
Читати

Пропонуємо якісне професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

🕔19 серпня 2017 В Україні постійно зберігається попит на робітничі професії слюсарів, водіїв, зварювальників, мулярів, кухарів та інші. Такі професії можна здобути в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО).               
Читати

Пропонуються в оренду вільні приміщення, які перебувають в комунальній власності міста Канів

🕔18 серпня 2017
Читати

20 серпня ц.р. на міському стадіоні пройде одразу дві гри з футболу

🕔18 серпня 2017
Читати

19 серпня - свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас

🕔18 серпня 2017 Це одне із 12 найбільших християнських свят, відзначається православними та греко-католиками. Святкування Преображення триває 9 днів, з 18 до 26 серпня. Припадає на Успінський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.
Читати

Десять канівських підлітків відвідали польське місто Члухів

🕔18 серпня 2017 У рамках програми партнерства між містами Канів і Члухів (Польща) нещодавно група канівських творчо-обдарованих дітей відвідала польське місто.
Читати

Як працює система управління Канева – дізнавалися студенти Київського університету ім.Т.Шевченка

🕔17 серпня 2017 У четвер, 17 серпня ц.р., у залі засідань будинку рад відбулася зустріч студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з представниками влади міста.
Читати

Створено оперативний штаб та мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

🕔17 серпня 2017 З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок  врожаю і землі при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.
Читати

З 19 по 22 серпня ц.р. у Каневі проходитиме військово-патріотичний вишкіл

🕔16 серпня 2017 З метою підняття патріотичного духу серед місцевого населення та пропаганди здорового й спортивного способу життя громадська організація «Канівська спілка учасників АТО» проводитиме в місті військово-патріотичний вишкіл. Захід проходитиме в міському парку на набережній Дніпра з 19 по 22 серпня ц.р.
Читати

Оголошується конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

🕔16 серпня 2017 Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.
Читати