4.2°C broken cloudsКанів, Україна

У Каневі відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

🕔15 грудня 2017 Щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У Каневі з нагоди цього дня також відбулися урочисті заходи.

Оголошується конкурс на краще оформлення підприємств, установ та об'єктів торгівлі до новорічно-різдвяних свят

🕔15 грудня 2017  ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩЕ СВЯТКОВЕ ОФОРМЛЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОБ’ЄКТІВ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДО НОВОГО 2018 РОКУ ТА РІЗДВА ХРИСТОВА

15 грудня - День працівників суду

🕔15 грудня 2017

Учні Красногорівської школи звертаються до Канева за допомогою

🕔14 грудня 2017 Днями до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4.

Кусали «калиту», стрибали на рогачі: у канівському терцентрі відсвяткували Андрія

🕔14 грудня 2017 13 грудня ц.р. у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування за усіма народними звичаями та обрядами відсвяткували свято Андрія Первозванного, інформує завідувач відділенням  денного  перебування Тетяна Четверик.

Поїздка мрії: двоє учнів Канівської спеціалізованої школи №6 відвідали Францію

🕔14 грудня 2017 «Я вважаю себе найщасливішою людиною!» – почула я в коридорах нашої школи, - розповідає директор Канівської спеціалізованої школи №6 з вивченням іноземних мов Валентина Мартинович. – Це наші учні Олександр Тихолоз (10 клас) та Анна Гаєр (9 клас) обмінюються з однокласниками своїми враження від поїздки до Франції.

18 грудня ц.р. відбудеться святковий концерт з нагоди Дня енергетика

🕔14 грудня 2017

Новорічно-різдвяні заходи у Каневі

🕔13 грудня 2017

Друзі з міста Фірзен відвідали канівський територіальний центр

🕔13 грудня 2017 Днями до Канева вкотре завітали представники асоціації «Друзі Канева» з міста-побратима Фірзен (Німеччина).

Канівців запрошують на тренінг зі створення громадських проектів

🕔13 грудня 2017

Для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів підготували свято

🕔13 грудня 2017 Щороку  3 грудня  відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами. З цієї нагоди  було проведено ряд культурно-масових заходів, до організації яких долучилися представники органів виконавчої влади, депутати міської ради, громадські та благодійні організації.

У Каневі пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів

🕔12 грудня 2017

16 грудня - звіт міського голови

🕔12 грудня 2017

Заходи щодо відзначення в м. Каневі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

🕔11 грудня 2017

Як житимемо в наступному році: відбулися громадські слухання з розгляду бюджету Канева на 2018 рік

🕔11 грудня 2017 У суботу, 9 грудня ц.р., в ході громадських слухань канівці обговорювали основний фінансовий документ міста – міський бюджет на 2018 рік. Зареєструвалося для участі в слуханнях 57 осіб.

Представники виконкому пройшли навчання з економічного розвитку

🕔11 грудня 2017 4 - 5 грудня ц.р. в м.Львів в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані  рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджується Асоціацією міст України за фінансової підтримки МЗС Норвегії, було проведено останнє засідання робочих груп в сфері місцевого економічного розвитку.

Заходи з відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

🕔11 грудня 2017

У Каневі планують стерилізувати до 50 безпритульних тварин

🕔8 грудня 2017 Найближчим часом в Каневі повторно проводитиметься акція щодо стерилізації безпритульних тварин, інформує директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

Апаратна нарада міського голови: про бюджет та ремонт закладів освіти

🕔8 грудня 2017 У п’ятницю, 8 грудня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів традиційну апаратну нараду з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та керівниками комунальних підприємств міста.

16 грудня ц.р. Канівський міський голова звітуватиметься про свою роботу за 2017 рік

🕔8 грудня 2017

Канівського міського голову нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ-го ступеня

🕔8 грудня 2017 У четвер, 7 грудня ц.р., працівники органів місцевого самоврядування відзначали своє професійне свято.

Канівський військкомат готується до приписки юнаків до призовної дільниці

🕔6 грудня 2017 З нового року в Канівському об’єднаному міському військовому комісаріаті стартує приписка юнаків до призовної дільниці. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет в ході чергового засідання у середу, 6 грудня ц.р.

Сьогодні Українську армію складають військовослужбовці і волонтери

🕔6 грудня 2017 Щороку 5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів, а 6 грудня в нашій країні ще одне свято – День Збройних Сил України. Невипадково, мабуть, ці дні йдуть поспіль один за одним, адже Українську армію на сьогодні складають ЗСУ разом із волонтерами.

Канівський коледж культури і мистецтв відзначив 60-у річницю

🕔5 грудня 2017 З численними гостями, щирими вітаннями, подарунками, і, звичайно, яскравими танцями й піснями – саме так святкував своє 60-річчя Канівський коледж культури і мистецтв.

Неповний робочий час: порядок уведення й оформлення

🕔5 грудня 2017 Наразі чимало підприємств не можуть забезпечити своїх працівників роботою в повному обсязі або ж не мають змоги виплачувати їм зарплату відповідно до штатного розпису. За таких умов доцільним є встановлення працівникам неповного робочого часу. У чому його особливості та який порядок уведення на підприємстві, роз’яснюють головний державний інспектор Управління Держпраці в Черкаській області Л.Корякіна та головний спеціаліст з питань праці Канівського міськвиконкому Т.Зоць.