8.9°C few cloudsКанів, Україна

З нагоди Дня боротьби з торгівлею людьми у Каневі пройшла вулична акція «Хода за свободу»

🕔18 жовтня 2018 У четвер, 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в  усіх містах України під патронатом Міністерства соціальної політики України відбулась щорічна всесвітня акція Walk for Freedom («Хода за свободу»), спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про це явище та небезпеку, яку воно становить.
Читати

Зміни в законодавстві: місяць на вклеювання нового фото в паспорт або обмін на ID-картку

🕔18 жовтня 2018
Читати

У Канівській спеціалізованій школі №6 оновили близько 50% вікон

🕔18 жовтня 2018 515 кв. метрів нових металопластикових вікон встановлено в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Як проходять роботи перевіряв Канівський міський голова Ігор Ренькас, відвідавши навчальний заклад у середу, 17 жовтня ц.р.
Читати

Секрети системного розвитку туристичної галузі розкривав у Каневі експерт із Німеччини Ганс Ульріх Трозіен

🕔18 жовтня 2018 Українці почали цікавитися своєю історією, своїм корінням, звертають увагу на те, що залишилося у спадок. І тут канівці не стоять осторонь. Все активніше пішли розмови про туристичний потенціал, про розвиток зеленого туризму, про фестивалі та відпочинок в нашому мальовничому місті.Однак, перелічені вище перші здобутки можуть дуже швидко припинитися, якщо не буде системного розвитку туристичної сфери. І, не стільки за рахунок державної підтримки, як за рахунок об’єднання зусиль самих учасників туристичної галузі. Саме питанням взаємодії бізнесу та влади, досягненню спільних результатів та вибору загальної політики і була присвячена робоча зустріч з фахівцем із туризму, експертом асоціації DEHOGA та автором концепції розвитку міста Батумі Гансом Ульріхом Трозіеном
Читати

Чи допускати суперечливі проекти до участі в Громадському бюджеті вирішуватимуть депутати

🕔17 жовтня 2018 11 жовтня ц.р. відбулося друге засідання комісії з питань Громадського бюджету, яка має розглянути подані проекти, провести їх оцінку і визначити, які з них, власне, й будуть допущені до наступного етапу -  голосування.
Читати

Ефективні інструменти для управління ОСББ розкривали фахівці на семінарі в Каневі

🕔17 жовтня 2018 9 жовтня ц.р. у залі засідань виконавчого комітету відбувся семінар на тему: «ОСББ: ефективне управління», який відвідали представники та голови ОСББ та ЖБК.
Читати

Про надання матеріальної допомоги постраждалим на Чернігівщині

🕔17 жовтня 2018
Читати

У Каневі до Дня Захисника пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат

🕔16 жовтня 2018 13 та 14 жовтня ц.р. в оновленому спортивному залі Канівської ЗОШ №4 пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат середнього віку, присвячений Дню Захисника України.
Читати

Під захистом українських військових: у Каневі відзначили День захисника України

🕔16 жовтня 2018 У неділю, 14 жовтня ц.р., Україна відзначала День захисника, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Читати

У Каневі відкрилася фотовиставка «Мій батько – захисник України»

🕔16 жовтня 2018 У п’ятницю, 12 жовтня ц.р., в міському будинку культури відбулось відкриття  фотовиставки міського фотоконкурсу «Мій батько - захисник України», яку організував міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках відзначення Дня захисника України.
Читати

Для канівських атовців організували зустріч з військовим психологом

🕔16 жовтня 2018
Читати

Розірвання шлюбу в судовому порядку, - інформує Канівський РАЦС

🕔11 жовтня 2018 Розірвання шлюбу в судовому порядку після набрання чинності Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»
Читати

Медична реформа: від декларацій – до електронних рецептів і навіть лікарняних

🕔11 жовтня 2018 Минулого тижня заступник Канівського міського голови Наталія Матінова взяла участь у столичному семінарі-конференції для керівників органів місцевого самоврядування на тему: «Перші результати медичної реформи: досвід регіонів», яку організувала Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів».
Читати

Засідання виконкому: про виділення дров, організацію ДПЮ та соціальне житло

🕔11 жовтня 2018 У середу, 10 жовтня ц.р., відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Встановлення акту народження дитини на тимчасово окупованій території України

🕔10 жовтня 2018
Читати

У Каневі на прийом до сімейного лікаря відтепер можна записатися онлайн

🕔10 жовтня 2018 Про це повідомила головний лікар Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Андрон в ході апаратної наради з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради у п’ятницю, 5 жовтня ц.р.
Читати

Канівський РАЦС інформує про процедуру зміни прізвища дитини в 2018 році

🕔9 жовтня 2018
Читати

Комісія з питань Громадського бюджету в місті Канів зняла з участі в конкурсі 2 проекти

🕔9 жовтня 2018 Два проекти знято з участі в конкурсі міських ініціатив, ще три під знаком питання – такі результати першого засідання комісії з питань Громадського бюджету в місті Канів, що відбулося в понеділок, 8 жовтня ц.р.
Читати

Близько 240 тис.грн. виділено на заходи з рятування людей на водних об’єктах Канева в 2019 році

🕔9 жовтня 2018 20 вересня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати внесли зміни до Програми організації рятування людей на водних об’єктах м. Канева на 2015-2020 роки, якими, зокрема, передбачили орієнтовні обсяги фінансування запланованих заходів програми.
Читати

Запрошуємо на зустріч з експертом німецької туристичної асоціації

🕔8 жовтня 2018
Читати

У Каневі пройшли заходи з нагоди Дня працівників освіти України

🕔8 жовтня 2018 Цими вихідними українські вчителі відзначали своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя. Напередодні, в п’ятницю, 5 жовтня ц.р., урочисті заходи з нагоди свята пройшли в залі засідань будинку рад. Прикметно, що цього дня відзначався Всесвітній день вчителів.
Читати

60% жителів Канева й Канівського району уклали електронні декларації з сімейними лікарями

🕔8 жовтня 2018 У п’ятницю, 5 жовтня ц.р., в ході апаратної наради з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради за головування виконуючого обов’язки міського голови Сергія Ткаченка йшлося про впровадження в Каневі медичної реформи, зокрема, первинної ланки в системі медичних закладів.
Читати

Інформаційне повідомлення КП «Управління ВКГ» про намір погодити проект інвестиційної програми на 2019 рік

🕔8 жовтня 2018  Інформаційне повідомлення КП «Управління ВКГ» про намір погодити проект інвестиційної програми на 2019 рік уповноваженими органами місцевого самоуправління
Читати

Проблемні питання впровадження реформи децентралізації в Каневі допомагало вирішити ОБСЄ

🕔5 жовтня 2018 У середу, 3 жовтня ц.р., в нашому місті пройшов круглий стіл «Обговорення добровільного приєднання громад до м.Канів». Захід організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України, а також Асоціацією міст України в рамках проведення низки заходів, присвячених впровадженню реформи децентралізації в Україні, зокрема, питанню приєднання громад до міст обласного значення.
Читати

Міністерство юстиції України здійснює контроль за діяльністю державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації

🕔5 жовтня 2018
Читати