18.3°C broken cloudsКанів, Україна

У Каневі відбудуться заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України

26 жовтня ц.р. Канів зустрінеться на футбольному полі із командою з Кам'янки

🕔22 жовтня 2019

Цієї неділі українці переводять стрілки годинників

🕔22 жовтня 2019 Переведення годинників на зимовий час дозволить поспати на годину довше.

Сьогодні Всесвітній день людей з вадами мовлення

Увага! У Каневі стартує новий опалювальний сезон

🕔21 жовтня 2019 Запуск центральної котельні Канівського комунального підприємства теплових мереж відбудеться у вівторок, 22 жовтня ц.р.

Освітлення вулиць Канева переходить на осінньо-зимовий період

🕔21 жовтня 2019 В ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 16 жовтня ц.р., було ухвалено рішення «Про освітлення вулиць міста в осінньо-зимовий період 2019-2020».

22 жовтня ц.р. відбудеться засідання робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку Канівської ОТГ

🕔18 жовтня 2019

Канівські школярі випробовували себе на влучність, стріляючи з пневматичної гвинтівки

🕔18 жовтня 2019 Кожен воїн – чи козак, чи військовослужбовець - насамперед має бути вправним стрільцем. Саме на влучність і випробовували себе канівські школярі в ході проведення першості міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти, присвяченої до Дня захисника України та до Дня українського козацтва.

Звільнення за законом про люстрацію - незаконне

🕔17 жовтня 2019

За 2019 рік у «Артеці» та «Молодій гвардії» оздоровилося 16 дітей з Канева

🕔17 жовтня 2019 Станом на 15 жовтня ц.р. в Каневі на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів відділом у справах сім’ї, молоді та спорту направлено 16 дітей пільгових категорій, з них:

Визначено управителя двох багатоквартирних будинків у Каневі

🕔17 жовтня 2019 Відповідні конкурси на визначення управителя багатоквартирних житлових будинків за адресами вул.Героїв Дніпра, 5 та вул.Пилипенка, 16  проводились у вересні-жовтні ц.р.

Зариблення Дніпра: понад 3 тонни риби випустили у річку поблизу Канева

🕔17 жовтня 2019 Операція «зариблення» проходила у середу, 16 жовтня ц.р., за ініціативи канівських підприємств, що займаються промисловим виловом риби, зокрема, ФОП Рогов, ТОВ «Інвест ІК», ФОП Танана та інші.

З січня 2020 року у військкоматі стартує приписка юнаків до призовної дільниці

🕔16 жовтня 2019 В ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 16 жовтня ц.р., було ухвалено відповідне рішення.

По вулиці Енергетиків, біля спортклубу «Івазар», планують встановити світлофор

🕔16 жовтня 2019 У середу, 16 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто проект рішення «Про електронну петицію «Про обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «Івазар»).

ДВК «Вікторія» - переможці чемпіонату області з волейболу серед дівчат

🕔16 жовтня 2019 12 жовтня ц.р. в місті Тальне відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2006-2007 р.н.

Увага! 16 жовтня ц.р. на Черкащині очікується сильний туман

🕔15 жовтня 2019

Учень школи №4 Ярослав Науменко — срібний призер чемпіонату України

🕔15 жовтня 2019 10-12 жовтня 2019 року у м. Бориспіль відбувся черговий чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ.

У Каневі до Дня захисника встановлено меморіальні таблички загиблих героїв

🕔15 жовтня 2019 Напередодні відзначення Дня захисника України, у п’ятницю, 11 жовтня ц.р., у Каневі відбулося відкриття меморіальних табличок учасникам бойових дій Канівщини, які загинули в зоні проведення ООС/АТО.

Урочистою пішою ходою канівці відзначили День захисника України

🕔15 жовтня 2019 Три свята в один день – День захисника, День козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці – відзначала Україна у понеділок, 14 жовтня ц.р.

16 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔11 жовтня 2019 У середу, 16 жовтня ц.р., члени виконкому зберуться на чергове засідання. Порядок денний передбачає, зокрема, розгляд таких питань:

Канівській загальноосвітній школі №1 ім.Т.Шевченка – 100 років

🕔11 жовтня 2019 Вітаємо колектив та учнів Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Тараса Шевченка із 100-літнім ювілеєм!

24 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔11 жовтня 2019 24 жовтня ц.р. депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання сесії.

14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

🕔11 жовтня 2019

Громадський бюджет: розпочався третій етап стерилізації безпритульних тварин

🕔10 жовтня 2019 У Каневі стартував третій етап стерилізації чотирилапих, що проходить цього року в рамках реалізації проекту Громадського бюджету «Регулювання чисельності безпритульних тварин в Каневі».

В «останній вагон» Громадського бюджету «вскочили» ще два проекти

🕔9 жовтня 2019 На сьогодні система DEM – платформа електронних демократій (https://kaniv-budget.e-dem.in.ua) відображає 21 проект, які подано для участі у Громадському бюджеті. Утім, донедавна їх було лише 19, а термін подання збіг ще 25 вересня ц.р. Як це сталося прокоментувала представник управління економічного розвитку, начальник відділу інвестицій та туризму Людмила Ходневич.