6.5°C broken cloudsКанів, Україна

25 жовтня ц.р. канівців запрошують взяти участь у публічному уроці іноземних мов

🕔23 жовтня 2017
Читати

Перерахунок пенсій проводиться автоматизовано. Іти в управління Пенсійного фонду не потрібно

🕔23 жовтня 2017 Після прийняття пенсійної реформи люди масово кинулися до управління Канівського об’єднаного Пенсійного фонду України цікавитися про свої пенсійні дорахування, утворюючи шалений ажіотаж. Про це повідомив начальник управління Олег Вербук в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста у п’ятницю, 20 жовтня ц.р.
Читати

Знай наших: випускниця канівської школи здобула перемогу в престижному конкурсі

🕔23 жовтня 2017 У щорічному конкурсі Київської Політехніки в номінації «Молодий викладач – дослідник» перемогу отримала доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ТЕЕ Ірина Суходуб, випускниця 2004 р. Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Читати

Як працювати з сім’ями учасників АТО – обмінювалися досвідом психологи Черкащини

🕔20 жовтня 2017 Протягом 17-18 жовтня ц.р. у Черкаському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходив семінар з питань соціальної адаптації сімей учасників АТО.
Читати

Дні прийому громадян з питань погашення заборгованості за рішеннями суду

🕔20 жовтня 2017 З метою належного та своєчасного погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, та уникнення можливих затримок під час майбутнього перерахування коштів Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області продовжує здійснювати уточнення реквізитів стягувачів.  
Читати

Розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України»

🕔20 жовтня 2017 Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на I півріччя 2018 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса» на 2018 рік.
Читати

4 листопада ц.р. відбудуться громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської

🕔19 жовтня 2017 Розпорядженням Канівського міського голови від 17.10.2017 №510-р «Про проведення громадських слухань» 4 листопада ц.р. оголошено громадські слухання з розгляду питання «Про перейменування вулиці Піонерської в місті Канів».
Читати

Волейболістки з Канева привезли «бронзу» з Відкритого кубку міста Ніжин

🕔19 жовтня 2017 Нещодавно канівські волейболістки відвідали місто Ніжин, що на Чернігівщині, де взяли участь у Відкритому кубку міста.
Читати

Чотири навчальні заклади і одне КП у Каневі переведено на альтернативні види опалення

🕔19 жовтня 2017 Рішенням виконавчого комітету на останньому засіданні 11 жовтня ц.р. було встановлено кількість Гкал та їх вартість для навчальних закладів міста, які опалюються котельнями з використанням альтернативних джерел.
Читати

Управління Пенсійного Фонду інформує про перерахунок пенсій з 1 жовтня ц.р.

🕔18 жовтня 2017 Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (№ 2148-VIII 03.10.2017) внесено зміни до 32 законодавчих актів. Закон набирає чинності з 1 жовтня 2017 року частково, а з 1 січня 2018-го – у повному обсязі.
Читати

Служба безпеки України інформує як діяти в екстремальних ситуаціях

🕔18 жовтня 2017
Читати

Канівські школярі випробовували себе на влучність, стріляючи з пневматичної гвинтівки

🕔18 жовтня 2017 Кожен воїн – чи козак, чи військовослужбовець - насамперед має бути вправним стрільцем. Саме на влучність і випробовували себе канівські школярі в ході Першість м.Канева серед загальноосвітніх закладів зі стрільби з пневматичної гвинтівки, що проходила напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва -11 жовтня ц.р. в Канівській ЗОШ 4.
Читати

З 2 жовтня по 30 листопада ц.р. проводиться профорієнтаційний конкурс "Я і моя професія"

🕔18 жовтня 2017 Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2018», що проходить по області в період з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року, проводиться профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ», інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості.
Читати

Очільник Канівського КП теплових мереж прозвітує про господарсько-фінансовий стан підприємства

🕔18 жовтня 2017 На наступному засіданні сесії, що планується на 26 жовтня ц.р., директор КП теплових мереж Василь Коломієць прозвітує перед депутатами про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2016-2017 роки.
Читати

З 1 жовтня по 31 грудня ц.р. у Каневі проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

🕔17 жовтня 2017До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради. Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 №470, щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Канівської міської ради.
Читати

Канівці відзначили День захисника України, День козацтва та 75-у річницю від створення УПА

🕔17 жовтня 2017 Протягом минулого тижня в Каневі проходили різноманітні заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, які щорічно відзначаються 14 жовтня.
Читати

Канівські спортсмени з годзю-рю карате посіли перші місця на відкритому Кубку Черкащини

🕔17 жовтня 2017 7 жовтня ц.р. канівські спортсмени побували у м.Черкаси (с/к «Манеж»), де відбувся відкритий Кубок Черкаської області з годзю-рю карате.
Читати

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

🕔17 жовтня 2017 Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).
Читати

Демобілізованим учасникам АТО пропонують пройти медико-психологічну реабілітацію

🕔11 жовтня 2017
Читати

Виконавчий комітет обрав представника від Канева до складу Госпітальної ради

🕔11 жовтня 2017 У середу, 11 жовтня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено відповідне рішення «Про делегування представника м.Канева до складу Госпітальної ради Черкаського госпітального округу».
Читати

Новий опалювальний сезон КП «Міський стадіон» зустрічає переходом на автономне опалення

🕔11 жовтня 2017 На наступному засіданні сесії Канівської міської ради про проведену роботу за 2016-2017 роки звітуватиметься директор КП «Міський стадіон» Сергій Гура.
Читати

Секрети розвитку міст та залучення місцевих активістів і молоді пізнавали канівці в Одесі

🕔11 жовтня 2017 Минулими вихідними, 7-8 жовтня ц.р., представники Канева відвідали місто Одеса, де взяли участь у робочій зустрічі громадських активістів регіонів-учасників проекту «Київський Діалог».
Читати

12 жовтня ц.р. у Черкасах відбудеться семінар з питань експорту

🕔10 жовтня 2017 У четвер, 12 жовтня ц.р., в рамках Черкаського міжнародного інвестиційного форуму відбудеться семінар з питань експорту.
Читати

У 2017 році кількість оглядових екскурсій по Каневу зросла

🕔10 жовтня 2017 26 жовтня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати заслухають звіт директора КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева» Якова Прогнімака про роботу підприємства за 2016-2017 роки.
Читати

11 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔10 жовтня 2017 Чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради відбудеться у середу, 11 жовтня ц.р.
Читати