7.2°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2016-06-14

Фотовиставка Івана Кугна

🕔14 червня 2016На початку травня в відділі «Народне  декоративнее  мистецтво Канівщини» при Шевченківському  національному  заповіднику діяла персональна фотовиставка нашого талановитого земляка, який народився і довгий час проживав в нашому місті,  Івана Кугна.
Читати

17 червня - всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

🕔14 червня 2016 Всесвітній день боротьби з опустелюванням міжнародна спільнота відзначає 17 червня, саме цього дня в 1994 році в м. Париж, Франція, була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням яка набрала чинності 26 грудня 1996 р.
Читати

Вихованці пришкільного мовного табору покращують знання з іноземної мови

🕔14 червня 2016На базі Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов діє пришкільний мовний табір з тематичним спрямуванням "Healthy Lifestyle" (Здоровий спосіб життя).
Читати

Проект “Go Camps” в Каневі

🕔14 червня 2016У травні Міністерство освіти і науки України оголосило про завершення конкурсу на участь у проекті “Go Camps” у рамках співпраці з громадською організацією Go Global. Конкурс був спрямований на підтримку проекту літніх мовних таборів 2016 та на допомогу навчальним закладам в їхній організації.
Читати