-12.8°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-01-30

8 лютого ц.р. депутати від фракції "Партія Зелених України" прозвітують про свою роботу

🕔30 січня 2017

Директор Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Яворська: «АТО – це бомба вповільненої дії»

🕔30 січня 2017 На сесії Канівської міської ради, яка відбулася 26 січня ц.р., депутати затвердили структуру і штати Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Канівські депутати вдвічі зменшили ставку єдиного податку для приватних підприємців на 2017 рік

🕔30 січня 2017 Усупереч рішенню юридичного відділу, фінансового управління та податкової інспекції, які не погодили проект рішення, мовляв, він не відповідає чинному законодавству, депутати Канівської міської ради проголосували за зменшення ставок єдиного податку для І та ІІ групи оподаткування на 2017-й рік на 50%.

При Канівській міській раді створено новий відділ – екології та муніципального контролю

🕔30 січня 2017 У четвер, 26 січня ц.р., під час проведення І-го чергового засідання VІ-ї сесії міської ради VІІ-го скликання депутати затвердили структуру штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2017 рік, де передбачено створення нового відділу -  екології та муніципального контролю.

Чому комунальні підприємства судяться між собою?

🕔30 січня 2017 26 січня ц.р. на засіданні сесії Канівської міської ради депутати заслухали звіт постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та комунальної власності.

Начальник відділу поліції Сергій Ждан: Канів має одного дільничного на все місто

🕔30 січня 2017 Під час І-го чергового засідання VІ-ї сесії міської ради VІІ скликання, яке відбулося 26 січня ц.р., депутат Юрій Гамалій порушив у своєму зверненні проблему розповсюдження наркотиків у нашому місті.

Чому в Каневі немає цілодобової аптеки – цікавилися депутати на сесії міської ради

🕔30 січня 2017 Депутати Канівської міської ради зібралися на перше чергове засідання цього року, яке відбулося у четвер, 27 січня.

Канівським міським відділом ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області зареєстровано більше хлопчиків ніж дівчаток

🕔30 січня 2017 Протягом 2016 року відділом зареєстровано - 263 народжень, а у 2015 році - 269. Хлопчиків зареєстровано - 137, дівчаток — 126. Хлопчиків, як і у минулому році більше.