13.3°C moderate rainКанів, Україна

Новини за 2017-02-06

КП «ЖЕК»: про підняття тарифів і реформу ЖКГ

🕔6 лютого 2017 У суботу, 4 лютого ц.р., у залі засідань будинку рад представники Канівського КП «ЖЕК» провели зустріч із жителями міста. Цього разу збиралися мешканці багатоповерхових будинків, що по вулиці Т.Шевченка.

13 лютого ц.р. у Каневі відбудеться концерт до Дня закоханих за участі переможця шоу «Голос країни» та фіналістів «Х-фактора»

🕔6 лютого 2017

Очільник області подякував черкащанам за допомогу Авдіївці

🕔6 лютого 2017 Черкащина серед перших областей відправила гуманітарну допомогу постраждалій Авдіївці. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Людина з великим серцем і щирою усмішкою: канівська громада присвоїла колишньому керівнику Канівської ГЕС Івану Синенку звання почесного громадянина міста Канів

🕔6 лютого 2017 У суботу, 4 лютого ц.р., в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання, на яких розглядалося питання присвоєння колишньому керівнику Канівської ГЕС (нині покійному) Івану Синенку звання «Почесний громадянин міста Канева».

Відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації та зайнятості населення

🕔6 лютого 2017 Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життяпрацею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Статистичний аналіз щодо державної реєстрації актів цивільного стану за 2016 рік

🕔6 лютого 2017 Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.

Канівська громада долучилася до збору допомоги для жителів Авдіївки

🕔6 лютого 2017 Уже другий тиждень невеличке містечко Авдіївка, що в Донецькій області, на устах усіх засобів масової інформації.