-0.8°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-02-06

КП «ЖЕК»: про підняття тарифів і реформу ЖКГ

🕔6 лютого 2017 У суботу, 4 лютого ц.р., у залі засідань будинку рад представники Канівського КП «ЖЕК» провели зустріч із жителями міста. Цього разу збиралися мешканці багатоповерхових будинків, що по вулиці Т.Шевченка.
Читати

13 лютого ц.р. у Каневі відбудеться концерт до Дня закоханих за участі переможця шоу «Голос країни» та фіналістів «Х-фактора»

🕔6 лютого 2017
Читати

Очільник області подякував черкащанам за допомогу Авдіївці

🕔6 лютого 2017 Черкащина серед перших областей відправила гуманітарну допомогу постраждалій Авдіївці. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.
Читати

Людина з великим серцем і щирою усмішкою: канівська громада присвоїла колишньому керівнику Канівської ГЕС Івану Синенку звання почесного громадянина міста Канів

🕔6 лютого 2017 У суботу, 4 лютого ц.р., в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання, на яких розглядалося питання присвоєння колишньому керівнику Канівської ГЕС (нині покійному) Івану Синенку звання «Почесний громадянин міста Канева».
Читати

Відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації та зайнятості населення

🕔6 лютого 2017 Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життяпрацею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
Читати

Статистичний аналіз щодо державної реєстрації актів цивільного стану за 2016 рік

🕔6 лютого 2017 Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.
Читати

Канівська громада долучилася до збору допомоги для жителів Авдіївки

🕔6 лютого 2017 Уже другий тиждень невеличке містечко Авдіївка, що в Донецькій області, на устах усіх засобів масової інформації.
Читати