-12.8°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-07-19

Члени виконкому перенесли розгляд питання щодо підвищення вартості централізованого опалення

🕔19 липня 2017 Найближчим часом для жителів міста Канів може подорожчати вартість опалення осель. Відтепер тарифи на послуги Канівського КП теплових мереж затверджують члени виконавчого комітету. Відповідне рішення вони розглянули на останньому засіданні виконкому – у середу, 19 липня ц.р.

Вода у Каневі таки подорожчає: виконком ухвалив нові тарифи на послуги КП «Управління ВКГ»

🕔19 липня 2017 За відповідне рішення члени виконавчого комітету Канівської міської ради проголосували лише з п'ятої спроби – на засіданні, яке відбулося у середу, 19 липня ц.р.

Прийомний день міського голови: про ремонт водогону та земельні питання

🕔19 липня 2017 12 канівців завітали на особистий прийом до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у вівторок, 18 липня ц.р. Це жителі вулиць Героїв Дніпра, Набережна І лінія, Гагаріна, Якова Шаха та мікрорайону Костянець.