7.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-08-22

З 23 серпня ц.р. Канівський музей запрошує на виставку «З Україною в серці»

🕔22 серпня 2017 У музеї народного декоративного мистецтва м.Канів відкривається нова виставка робіт «З Україною в серці».
Читати

За три доби на теренах Канівщини рятувальники знищили 34 боєприпаси часів минулих війн

🕔22 серпня 2017 18 серпня ц.р. у Канівському районі під час обстеження відкритої території в селі Григорівка та Бобриця групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення було виявлено 8 боєприпасів часів минулих війн.
Читати

Громадський бюджет – 2018: канівці мають шанс вплинути на покращення життя в рідному місті

🕔22 серпня 2017 Управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє, що з 21 серпня ц.р. розпочався прийом заявок для участі у Громадському бюджеті Канева на 2018-й рік.
Читати

Як уникнути штрафів під час рейду щодо виявлення та подолання незадекларованої праці

🕔22 серпня 2017 На сайті Канівської міської ради уже неодноразово надавалась інформація про те, що в Черкаській області, зокрема, й у Каневі проходить Пілотна інспекційна кампанія по виявленню та подоланню незадекларованої праці.
Читати

Яким професіям навчають у центрі зайнятості?

🕔22 серпня 2017 З часом все більше проявляється необхідність актуалізації освіти дорослого населення, та особливо безробітного, із врахуванням її специфічних особливостей, що зумовлює людину навчатися упродовж життя.
Читати