18.6°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-09-06

Міські депутати прийняли програму про будівництво у Каневі житла для переселенців

🕔6 вересня 2017 На засіданні сесії Канівської міської ради, що відбулось 31 серпня ц.р., депутати ухвалили рішення «Про затвердження «Міської цільової Програми «Будівництво багатоповерхового житлового фонду та об’єктів соціальної сфери для внутрішньо-переміщених осіб в м.Канів на 2017-2019 роки».

Канівська міська рада погодила реструктуризацію боргу за спожитий газ КП теплових мереж

🕔6 вересня 2017 Представники депутатського корпусу Канівської міської ради надали дозвіл Канівському КП теплових мереж на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ. Відповідне рішення було ухвалено на останньому засіданні сесії 31 серпня ц.р.

Конфлікт між родиною загиблого учасника АТО і керівництвом КП «Авто-ріка» вичерпано

🕔6 вересня 2017 На останньому засіданні сесії депутати міськради намагалися розібратися в ситуації, яка виникла між керівництвом КП «Авто-ріка» та сім’єю Конюш.