24.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-09-27

Заходи до Дня захисника України, Дня українського козацтва та 75-річчя від створення Української Повстанської Армії

🕔27 вересня 2017

Сесія скасувала рішення виконкому про встановлення обладнання мобільного зв’язку на даху житлового будинку

🕔27 вересня 2017 На останньому засіданні сесії Канівської міської ради депутати скасували рішення виконавчого комітету про надання дозволу розміщення обладнання мобільного зв’язку телекомунікаційної мережі на даху житлового будинку.

Черкаська обласна філармонія влаштувала справжній концерт для освітян Канева й району

🕔27 вересня 2017  Традиційно в першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя, який цьогоріч припадає на 1 жовтня. Канівських представників галузі, що сіє нове, добре і прекрасне, вітали у вівторок, 26 вересня ц.р.

Депутатам Канівської міської ради запропонували електронну систему голосування

🕔27 вересня 2017 У вівторок, 26 вересня ц.р., в ході засідання сесії депутатам було представлено сучасну систему електронного голосування, яка надасть змогу економити час і проводити сесії значно швидше.

Про освіту, медицину і реформу децентралізації: на сесію міської ради завітав народний депутат Владислав Голуб

🕔27 вересня 2017 Народний депутат України Владислав Голуб взяв участь у ІІІ-у черговому засіданні VII-ї сесії Канівської міської ради, що відбулося у вівторок, 26 вересня ц.р.

У складі депутатського корпусу Канівської міської ради саморозпустилася одна фракція

🕔27 вересня 2017 Депутат Канівської міської ради Руслан Чалабієв вийшов із фракції ВО «Черкащани».