9.4°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-09-28

Комісія з питань Громадського бюджету в місті Канів зняла 2 проекти з участі в конкурсі міських ініціатив

🕔28 вересня 2017 У середу, 27 вересня ц.р., члени комісії з питань Громадського бюджету в місті Канів, до якої входять працівники структурних підрозділів виконавчого комітету та громадські активісти, зібралися в залі засідань будинку рад, аби розглянути проекти, подані для участі в Громадському бюджеті,  провести їх оцінку і визначити, які з них будуть допущені до наступного етапу Бюджету участі -  голосування.

ЦНАП: спрощення процедури отримання адміністративних послуг для жителів міста і... наповнення міського бюджету

🕔28 вересня 2017 За ініціативи депутатського корпусу Канівської міської ради на останньому засіданні сесії 26 вересня ц.р. про проведену роботу звітувала начальник центру надання адміністративних послуг у м.Канів Олена Проняєва.