7.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-10-02

Канівська поліція закликає жителів міста здати нелегальну зброю

🕔2 жовтня 2017 З 1 по 30 жовтня ц.р. на території Канівського району проводиться місячник добровільної здачі зброї, інформує Канівське відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Читати

Учителька Канівської гімназії імені Івана Франка отримала Черкаську обласну премію Олександра Захаренка

🕔2 жовтня 2017 У неділю, 1 жовтня ц.р., працівники освіти відзначали своє професійне свято. В Каневі урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти проходили 26 вересня ц.р. Наступного дня делегація з міста взяла участь у святкових заходах до Дня працівників освіти, які проходили в обласному центрі.
Читати

Фріц Майєс: Канів – моя друга Батьківщина

🕔2 жовтня 2017 У Каневі, мабуть, не знайдеться жодного жителя, який би не чув назву німецького міста Фірзен та імені Фріц Майєс – почесного громадянина нашого міста, голови спілки «Друзі Канева», яка вже понад 25 років активно допомагає нашому місту. Канів – Фірзен – це чи не взірець побратимських стосунків між містами та їх жителями. Черговий візит німецької делегації до Канева відбувся до Дня міста, який цьогоріч канівці відзначали 16 вересня. Користуючись нагодою, ми поцікавилися у пана Фріца історією утворення благодійної асоціації та як наразі розвиваються стосунки між містами-побратимами.
Читати

96 канівських довгожителів отримали подарунки до Дня людей похилого віку

🕔2 жовтня 2017 1 жовтня ц.р. у всьому світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку.  Свято було засноване Організацією Об’єднаних Націй в 1990 році і покликане звернути увагу суспільства на проблеми літніх людей.
Читати