-5.4°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-10-11

Демобілізованим учасникам АТО пропонують пройти медико-психологічну реабілітацію

🕔11 жовтня 2017

Виконавчий комітет обрав представника від Канева до складу Госпітальної ради

🕔11 жовтня 2017 У середу, 11 жовтня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено відповідне рішення «Про делегування представника м.Канева до складу Госпітальної ради Черкаського госпітального округу».

Новий опалювальний сезон КП «Міський стадіон» зустрічає переходом на автономне опалення

🕔11 жовтня 2017 На наступному засіданні сесії Канівської міської ради про проведену роботу за 2016-2017 роки звітуватиметься директор КП «Міський стадіон» Сергій Гура.

Секрети розвитку міст та залучення місцевих активістів і молоді пізнавали канівці в Одесі

🕔11 жовтня 2017 Минулими вихідними, 7-8 жовтня ц.р., представники Канева відвідали місто Одеса, де взяли участь у робочій зустрічі громадських активістів регіонів-учасників проекту «Київський Діалог».