-4.3°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-10-17

З 1 жовтня по 31 грудня ц.р. у Каневі проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

🕔17 жовтня 2017До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради. Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 №470, щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Канівської міської ради.
Читати

Канівці відзначили День захисника України, День козацтва та 75-у річницю від створення УПА

🕔17 жовтня 2017 Протягом минулого тижня в Каневі проходили різноманітні заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, які щорічно відзначаються 14 жовтня.
Читати

Канівські спортсмени з годзю-рю карате посіли перші місця на відкритому Кубку Черкащини

🕔17 жовтня 2017 7 жовтня ц.р. канівські спортсмени побували у м.Черкаси (с/к «Манеж»), де відбувся відкритий Кубок Черкаської області з годзю-рю карате.
Читати

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

🕔17 жовтня 2017 Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).
Читати