9°C light intensity drizzleКанів, Україна

Новини за 2017-10-20

Як працювати з сім’ями учасників АТО – обмінювалися досвідом психологи Черкащини

🕔20 жовтня 2017 Протягом 17-18 жовтня ц.р. у Черкаському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходив семінар з питань соціальної адаптації сімей учасників АТО.

Дні прийому громадян з питань погашення заборгованості за рішеннями суду

🕔20 жовтня 2017 З метою належного та своєчасного погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, та уникнення можливих затримок під час майбутнього перерахування коштів Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області продовжує здійснювати уточнення реквізитів стягувачів.

Розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України»

🕔20 жовтня 2017 Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на I півріччя 2018 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса» на 2018 рік.