-4.3°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-10-31

Розпочато голосування за проекти Громадського бюджету

🕔31 жовтня 2017 У вівторок, 31 жовтня ц.р., розпочато голосування за проекти Громадського бюджету. Допущено до голосування 7 проектів, серед яких 2 великих і 5 мікропроектів. Віддати свій голос можна за 1 проект та за 1 мікропроект через BankID, електронний цифровий підпис та у пункті голосування (приймальня міського голови) за наявності паспорту. Дізнатися про проекти можна за посиланням  https://kaniv.pb.org.ua та в пункті голосування.   Голосування триватиме до 15 листопада 2017року.
Читати

1 листопада ц.р. відбудеться семінар для бухгалтерів

🕔31 жовтня 2017
Читати

За 10 днів опалення тепломережа спалила газу на суму 1 млн. 906 тис.грн.

🕔31 жовтня 2017 У ході останнього засідання сесії депутати Канівської міської ради заслухали звіт директора комунального підприємства теплових мереж Василя Коломійця.
Читати

Канівські гімназисти вибороли гран-прі Всеукраїнського музичного фестивалю-конкурсу «Соколині зорі»

🕔31 жовтня 2017 У четвер, 26 жовтня ц.р., у Києві гуртківці «Студії естрадного співу» - учні Канівської гімназії імені Івана Франка Єлизавета Червоннікова та Анастасія Хоменко (під керівництвом Аліни Скороход) стали переможцями музичного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Соколині зорі» Всеукраїнського зльоту «Соколу» «ЮНІСТЬ-ЛІДЕРСТВО-ТАЛАНТ».
Читати