7.2°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-12-29

Посилка з подарунками від канівців відправиться до Красногорівки

🕔29 грудня 2017 Нещодавно до нас звернулася Красногорівська ЗОШ № 4 , яка знаходиться в зоні зіткнення АТО по  спонсорську допомогу у вигляді матеріалів для організації гуртка «На крилах натхнення». Так сталося, що ця щойно відновлена школа стала осередком не тільки простору, дружнього до дитини, а і Центром дозвілля та особистого розвитку людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, особливо зважаючи на безпосередню близькість бойових дій.
Читати

Діти атовців до Нового року отримають подарунки від міського голови

🕔29 грудня 2017 Так, напередодні новорічно-різдвяних свят міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію, даруючи дітям учасників АТО новорічні подарунки та вітальні листівки від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

Переможці конкурсу з оформлення закладів та установ до Нового року отримали почесні відзнаки

🕔29 грудня 2017 Передноворічні дні ми проводимо, як правило, у приємних турботах - прикрашаємо оселю, купуємо подарунки рідним, обираємо святкове вбрання… Саме ці клопоти й створюють відповідний новорічний настрій.
Читати

Під кінець року учасник АТО з Канева отримав земельну ділянку

🕔29 грудня 2017 Учасник АТО Віталій Бичук отримав дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000,0 кв.м для передачі у приватну власність. Відповідний проект рішення підтримали 30 депутатів Канівської міської ради в ході чергового засідання сесії 21 грудня ц.р.
Читати