1.7°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-04-05

Весняне прибирання Канева розпочалося з вулиці Олега Кошового

🕔5 квітня 2018 Напередодні великодніх свят - в середу, 4 квітня ц.р. – у Каневі офіційно стартували санітарні дні з благоустрою, озеленення і покращення санітарного стану міста.

Відтепер оплатити платні послуги в ЦНАПі можна за допомогою картки

🕔5 квітня 2018 Про це повідомляє начальник Центру надання адміністративних послуг Олена Проняєва.

Середньомісячна зарплата в Каневі за IV квартал 2017 року становить більше 7000 гривень

🕔5 квітня 2018 Середньомісячна заробітна плата за IV квартал 2017 року в Каневі складала 7 100 грн. – це 106,4% середнього рівня по регіону і другий показник по Черкаській області, йдеться у звіті про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік.

Представників бізнесу запрошують долучитись до тренінгу “Програма COSME: можливості для бізнесу Черкаської області”.

🕔5 квітня 2018 Мінекономрозвитку України та Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА запрошують представників бізнесу долучитись до тренінгу “Програма COSME: можливості для бізнесу Черкаської області”.