23.4°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-05-18

У Каневі відзначили родинне свято для сімей учасників АТО

🕔18 травня 2018 З нагоди Дня матері і Міжнародного дня сім’ї у суботу, 12 травня ц.р., центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадськими організаціями учасників АТО, відділом культури, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту провели міське свято для сімей учасників АТО.

Дні сталої енергії у Каневі: говорили про Дніпро та Канівську ГАЕС

🕔18 травня 2018 З 16 по 19 травня ц.р. в Каневі проходять Дні сталої енергії. Що таке стала енергія і сталий розвиток та для чого вони потрібні – з’ясовували в ході тренінгу-семінару, яким, власне, й стартували Дні сталої енергії в нашому місті.

23 травня ц.р. канівців запрошують на футбол

🕔18 травня 2018

Мін'юст затвердив порядок зарахування учнів до початкової школи

🕔18 травня 2018

Канівський РАЦС звертає увагу на проблему несплати аліментів на утримання дітей

🕔18 травня 2018 Метою   проекту «Я – МАЮ ПРАВО!»  є привернення суспільної уваги до захисту прав та інтересів дітей, до проблем несплати аліментів на утримання дітей, надання практичної допомоги неповним сім’ям з дітьми в частині матеріального забезпечення – за рахунок стягнення заборгованих сум по аліментах.