15.4°C moderate rainКанів, Україна

Новини за 2018-05-23

З капелою бандуристів та відкриттям дзвіниці біля Козацької церкви пройшли шевченківські дні у Каневі

🕔23 травня 2018 157 років тому прах Українського Генія Тараса Шевченка повернувся на Батьківщину назавжди. Свій вічний спочинок Шевченко здобув на Чернечій горі у Каневі.

Увага! Літо – пожежонебезпечний період. За порушення - штраф

🕔23 травня 2018 У літній період всі ми бажаємо провести час поблизу водойми. Такий відпочинок зазвичай поєднується із приготуванням шашлику або юшки на вогнищі.

День Європи в Україні канівці зустріли традиційним велопробігом

🕔23 травня 2018 У суботу, 19 травня ц.р., в Каневі пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Європи в Україні.

У Каневі стурбовані ситуацією, що склалася із забезпеченням інсуліном хворих на цукровий діабет

🕔23 травня 2018 У п’ятницю, 18 травня ц.р., члени виконкому зібралися на позачергове засідання, аби внести зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік», збільшивши видатки на придбання медикаментів для хворих на цукровий діабет.

Як поводитись у небезпечній ситуації?

🕔23 травня 2018

Оскарження відмови у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості

🕔23 травня 2018