-0.9°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-05-25

Програма IQ energy почала роботу з ОСББ

🕔25 травня 2018 Відтепер українські ОСББ мають можливість отримати гранти на утеплення в рамках програми фінансування енергоефективності IQ energy.

Гості міста-партнера Ламберсар були вражені рівнем знань канівських учнів французької мови

🕔25 травня 2018 Вже стало традицією коли у травні  до Канівської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов приїздить  французька делегація із міста-побратима Ламберсар. Цього року ми зустрічали гостей  на чолі з президентом Асоціації Гі Шато та заступником очільника міста Ламберсар.

АТОвець Євген Руденко: «Життя після війни існує!»

🕔25 травня 2018 Днями до Канівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітав у гості атовець Євген Руденко. У 2014-у новина про поранення 20-річного контрактника, в ході якого хлопець втратив кисть правої руки миттєво облетіла Канів та область загалом.

Щодо проведення заходів з психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих в Революції Гідності

🕔25 травня 2018