-5.4°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-05-30

Для початкових класів закуплять нові меблі та комп’ютерне обладнання

🕔30 травня 2018 У вівторок, 29 травня ц.р., відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було внесено зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік».

У Канівському ФСК «Спарта» проведено ремонтні роботи

🕔30 травня 2018 Ще один проект, який здобув перемогу в ході голосування Громадського бюджету-2018, реалізовано. Про це інформує управління економічного розвитку.

Служба у справах дітей інформує про безпеку життєдіяльності дітей на літніх канікул

🕔30 травня 2018 Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку, причому заздалегідь.

Освітяни звітують про заходи, проведені в дитсадках міста весною

🕔30 травня 2018