23.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2018-06-11

Канівців кличуть долучитися до патріотичної акції в Краматорську

🕔11 червня 2018 З 4-го по 5-е липня ц.р. у м.Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Фахівці Канівського центру зайнятості побували у пришкільних таборах

🕔11 червня 2018 Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю триває не лише упродовж навчального року, а й під час канікул.

У Каневі пройшов футбольний турнір пам’яті учасника АТО

🕔11 червня 2018 6 червня ц.р. на КП «Міський стадіон» відбувся турнір пам’яті Сергія Кобченка, вихованця Канівської ДЮСШ та Героя АТО.