25.9°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2018-06-19

Online курс навчання з питань децентралізації

🕔19 червня 2018

Аудит на комунальному підприємстві «Міський ринок» не проводитимуть

🕔19 червня 2018 Проект рішення щодо проведення аудиторської перевірки діяльності КП «Міський ринок» виносився на обговорення депутатів міської ради в ході останнього засідання сесії, 7 червня ц.р.

Ризики будівництва Канівської ГАЕС аналізували члени комітету при Верховній Раді України

🕔19 червня 2018 23 травня ц.р. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України ухвалив рішення «Про рекомендації круглого столу на тему: «Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні».

Договір оренди квартири: поради для орендаря

🕔19 червня 2018 Договір оренди житла – один з найпопулярніших серед населення. Кожен з нас хоча б одного разу укладав чи укладатиме такий договір. Кожна із сторін цього договору має на меті захистити свої права та інтереси. Дізнайтесь, на які умови слід звернути увагу орендарю при укладенні такого договору.