-8.1°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2018-06-21

«Магніт» притягує: депутати відвідали славнозвісний канівський завод

🕔21 червня 2018 У Каневі про електромеханічний завод «Магніт» ходять легенди. Свого часу це потужне підприємство давало роботу п'ятьом тисячам містян, тобто в кожній другій сім’ї канівців хтось обов’язково працював саме на «Магніті». Говорять, що саме тут, у маленькому Каневі на березі Дніпра, вироблялися секретні деталі на потреби військово-промислового комплексу. Ще відзначають, що «Магніт» - це «кузня» кадрів. Такої фахової підготовки, трудової дисципліни і відданості роботі як у «магнітівців» ще треба було пошукати. У 90-ті, коли завод значно скорочував свої потужності, серед канівців навіть ходив анекдот, що «магнітівцям» уже й зарплату перестали платити, а вони все одно ходять на роботу, немов притягнуті магнітом. А «Магніт» дійсно притягував.
Читати

Молодь Канева запрошують до Черкаського табору «Гайдамацьке коло – 2018»

🕔21 червня 2018 Черкаський вишкільно-патріотичний табір «Гайдамацьке коло – 2018» запрошує молодь для участі у таборі.
Читати

Ордер і ключі від 2-кімнатної квартири в Каневі отримав учасник АТО

🕔21 червня 2018 11 червня ц.р. Канівський міський голова Ігор Ренькас особисто вручив ордер на квартиру та ключі від помешкання учаснику АТО Олегу Дядуну.
Читати

Склад формування з охорони громадського порядку зазнав змін

🕔21 червня 2018 У середу, 20 червня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про внесення змін до складу міського громадського формування з охорони громадського порядку».
Читати

28 червнця ц.р. канівці відзначатимуть День Конституції України

🕔21 червня 2018
Читати