11.1°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2018-06-22

Канівська тепломережа має намір здійснити коригування діючих тарифів

🕔22 червня 2018 П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір Канівського комунального підприємства теплових мереж здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію та тарифів надання послуг з централізованого опалення
Читати

Увага! Штормове попередження, - інформують метеорологи

🕔22 червня 2018
Читати

Передові методики вивчення іноземних мов переймали канівські освітяни

🕔22 червня 2018 Нова українська школа (НУШ) вимагає абсолютно нових підходів до навчання та виховання дітей. Одним із  основних пріоритетів у навчанні дітей є вивчення іноземних мов. 2018 рік був оголошений роком вивчення німецької мови. Канівська загальноосвітня школа № 1 ім. Т.Г.Шевченка брала участь у пілотному проекті Нового Стандарту початкової освіти з німецької мови. Вчитель німецької мови з Канева О.Сагайдак – єдина на всю Черкащину - мала можливість пройти навчання в інституті ім. Гете (німецькій громадській організації, метою якої є популяризація німецької мови за кордоном) та здобула знання щодо роботи в умовах НУШ- вивчення іноземних мов з 1-го класу.
Читати

Доцільність підвищення тарифів на воду вивчатимуть на засіданні комісії

🕔22 червня 2018 Питання щодо коригування тарифів на послуги КП «Управління ВКГ» розглядалося на черговому засіданні виконкому у середу, 20 червня ц.р.
Читати