12.3°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2018-07-10

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔10 липня 2018  
Читати

Питання захмарних зарплат посадовців порушили депутати міськради

🕔10 липня 2018 Представники депутатського корпусу Канівської міської ради звернулися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо несправедливих заробітних плат і премій посадовців, що ведуть до знищення держави. Відповідне звернення було прийняте в ході чергового засідання сесії 5 липня ц.р.
Читати

Канівці відгуляли свято Івана Купала на набережній Дніпра

🕔10 липня 2018 У ніч з 6-го на 7-е липня ц.р. канівці відзначили чи не найулюбленіше та наймасовіше свято літа - Івана Купала.
Читати

Депутати побоюються брати кредит задля ремонту дитсадка «Теремок»

🕔10 липня 2018 У четвер, 5 липня ц.р., в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради розглядалося питання щодо здійснення запозичень до міського бюджету. Йшлося, зокрема, про отримання кредиту від «Державного ощадного банку України» в розмірі 5,2 млн.грн., які будуть спрямовані на капітальний ремонт дитсадка «Теремок» (вул.Дніпробудівська, 4).
Читати

Канівська тепломережа здійснюватиме енергосервісну діяльність

🕔10 липня 2018 Депутати Канівської міської ради затвердили статут КП теплових мереж в новій редакції, що дасть змогу проводити заходи, спрямовані на зменшення рівня споживання традиційних видів енергоносіїв: природного газу, теплової енергії, електричної енергії, вугілля тощо та створення умов для залучення інвестицій для впровадження енергозаощаджуючих заходів та програм міста Канева. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії міськради в четвер, 5 липня ц.р.
Читати