18.3°C light rainКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2018-07-12

Рішення про отримання кредиту для ремонту дитсадка «Теремок» ухвалено

🕔12 липня 2018 З другої спроби у четвер, 12 липня ц.р., в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про здійснення запозичень до міського бюджету м.Канів».
Читати

Канівським учасникам АТО пропонують безкоштовно пройти психологічну реабілітацію та лікування в санаторії

🕔12 липня 2018
Читати

Ще один крок на шляху до створення Канівської ОТГ подолано

🕔12 липня 2018 У четвер, 12 липня ц.р., в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району Черкаської області до Канівської міської територіальної громад Черкаської області».
Читати

Канівське сміттєзвалище чекає на реконструкцію - депутати затвердили програму

🕔12 липня 2018 5 липня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами в місті Каневі на 2018-2020 роки, якою, зокрема, передбачено реконструкцію міського сміттєзвалища.
Читати

«Чотири лапи» у Каневі стерилізуватимуть безпритульних тварин

🕔12 липня 2018 У четвер, 12 липня ц.р., в Каневі розпочинають свою роботу зі стерилізації та щеплення безпритульних тварин ТОВ «Чотири лапи Україна», що представляють міжнародну благодійну організацію «Чотири лапи» (Відень, Австрія), інформує директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.
Читати