-0.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-08-31

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔31 серпня 2018

Канівський інклюзивно-ресурсний центр очолить Людмила Чалабієва

🕔31 серпня 2018 Відповідно до ухваленого рішення Канівської міської ради від 23 серпня ц.р. «Про затвердження кандидатури на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради» на цю посаду було затверджено кандидатуру Людмили Чалабієвої.

Близько півтисячі осіб взяли участь у військово-патріотичному вишколі на Львівщині

🕔31 серпня 2018 З 10 по 18 серпня ц.р. Мінмолодьспорту спільно з Львівською облдержадміністрацією провело Всеукраїнський вишкіл, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник». Захід відбувався на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби (Львівська обл., м.Великі Мости).