-2.3°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-10-22

24 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔22 жовтня 2018 У середу, 24 жовтня ц.р., відповідно до розпорядження міського голови від 22 жовтня ц.р. №379-р члени виконавчого комітету зберуться на чергове засідання виконкому Канівської міської ради.

Пільги, які передбачені для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них

🕔22 жовтня 2018 Відповідно до статті 5 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 №3551-ХІІ (далі – Закон), учасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії (флоту) у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнних, так і у мирний час.

Канівські школярі навчали міського голову та депутатів міськради конструювати роботів

🕔22 жовтня 2018 Уже півтора місяці в Канівській школі №4 успішно працює гурток «Робототехніка». Своїми здобутками у Lego-конструюванні юні науковці ділилися з міськими депутатами та представниками виконавчого комітету на чолі з міським головою Ігорем Ренькасом у середу, 17 жовтня ц.р.