2.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-03-04

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

🕔4 березня 2019 Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради

Чи готові ви ризикувати довкіллям та власним здоров’ям заради випалювання сухої трави?

🕔4 березня 2019 Щорічно зі сходженням снігу та встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах, ліквідовуючи загорання сухої трави на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей та на узбіччях.

6 березня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔4 березня 2019 У середу, 6 березня ц.р., відбудеться чергове зсідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Більше тисячі заявок з усього світу надійшло щодо участі в Канівському кінофестивалі

🕔4 березня 2019 Триває прийом робіт на участь у IV-у Канівському міжнародному кінофестивалі ім. Ю. Іллєнка.