16.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-03-11

15 березня ц.р. відбудеться перше засідання щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ

🕔11 березня 2019 Попередньо вже повідомлялося, що Канівська ОТГ стала одним з переможців Конкурсу з відбору громад, яким буде надаватися підтримка в підготовці Стратегій розвитку.

Набір першокласників до навчальних закладів проходитиме за закріпленими територіями

🕔11 березня 2019 У середу, 6 березня ц.р., відбулася розширена нарада під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з директорами шкіл міста.

Увага! Синоптики попереджають про сильні пориви вітру протягом найближчої доби

🕔11 березня 2019 З Черкаського обласного центру з гідрометеорології надійшло попередження про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) по Черкаській області № 5 / 2

На 205-у річницю від дня народження Кобзаря до Канева завітав Президент України

🕔11 березня 2019 Протягом 9-10 березня ц.р. в Каневі проходили урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті українського письменника, художника, Пророка Тараса Шевченка.

Канівчанкам подарували «Великий весняний концерт». Фоторепортаж

🕔11 березня 2019 У переддень Міжнародного жіночого дня, 7 березня ц.р., в міському будинку культури пройшов «Великий весняний концерт».