17.3°C light rainКанів, Україна

Новини за 2019-04-17

Звіт начальника поліції Канівського району перед населенням за 2018 рік

🕔17 квітня 2019 Для ознайомлення з повним текстом звіту клікніть зображення

Міський голова перевіряв виконання робіт по термомодернізації приміщення школи №6

🕔17 квітня 2019 У середу, 17 квітня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас відвідав спеціалізовану школу №6 з погибленим вивченням іноземних мов, аби особисто перевірити хід виконання ремонтних робіт, що вже вийшли на фінішну пряму.

20 квітня ц.р. у Каневі на День довкілля садитимуть дерева

🕔17 квітня 2019 У суботу, 20 квітня ц.р., у Каневі пройдуть заходи з нагоди Дня довкілля.

Що робити, якщо ви знайшли вибухівку, або підозрілий предмет - поради рятувальників

🕔17 квітня 2019 Підозрілі предмети та вибухові пристрої можна виявити будь-де: на транспорті, сходових клітинах будинків, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях. Часто їх маскують під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні магнітофони, дитячі іграшки.

25 квітня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔17 квітня 2019 У четвер, 25 квітня ц.р., депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання сесії міської ради.

3 травня ц. р. відбудуться громадські слухання

🕔17 квітня 2019

Для участі в ІІ турі президентських виборів тимчасово змінили місце голосування 242 канівці

🕔17 квітня 2019 Останній термін для тимчасової зміни місця голосування в ІІ турі президентських виборів, збіг у понеділок, 15 квітня ц.р.