19.1°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-04-19

Канівцям до Дня Перемоги покажуть фільм «У бій ідуть лише старі» (програма заходів)

🕔19 квітня 2019 Канівський міський голова Ігор Ренькас видав розпорядження «Про відзначення у 2019 році  у м. Каневі Дня пам'яті тa примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», яким затверджено програму заходів у святкові дні – 8-9 травня ц.р.

У Канівській школі №3 відбулось відкриття навчально-польових зборів

🕔19 квітня 2019 Уже стало традицією на базі Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 проводити навчально-польові збори, де юнаки та дівчата демонструють свої найкращі фізичні та морально-вольові якості, витривалість та дружбу.

Вибори - 2019: Не допускаймо незаконних маніпуляцій у день голосування

🕔19 квітня 2019 21 квітня ц.р. відбудеться другий тур виборів Президента України. Кожний свідомий громадянин має прийти на виборчу дільницю та зробити свій вільний вибір.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔19 квітня 2019