10.2°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-04-23

На День довкілля по вулиці Шевченка в Каневі висадили сотню дерев

🕔23 квітня 2019 Акцію з нагоди Дня довкілля було проведено у суботу, 20 квітня ц.р.

10 травня ц.р. у Каневі пройде фестиваль творчості людей з інвалідністю

🕔23 квітня 2019 Протягом 10-11 травня ц.р. у Каневі проходитиме ХІ Всеукраїнський  фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі».

Канівський ансамбль «Тайфун» здобув перемогу на чемпіонаті зі спортивної аеробіки

🕔23 квітня 2019 У суботу, 13 квітня ц.р., в місті Южноукраїнськ відбувся відкритий чемпіонат Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна»» зі спортивної аеробіки.

Канівські волонтери відзначені нагородами Президента України

🕔23 квітня 2019 Почесні відзнаки Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» вручив волонтерам Канівський міський голова Ігор Ренькас  у п’ятницю, 19 квітня ц.р.

Аби вогонь залишався благодатним. Правила безпечного Великодня

🕔23 квітня 2019 Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.