8.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-05-08

З 2 травня ц.р. функціонують нові небюджетні рахунки для сплати єдиного внеску

🕔8 травня 2019 Канівське УДКСУ Черкаської області повідомляє, що з 02.05.2019р функціонують нові небюджетні рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, відкриті на ім'я органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998.

За результатами опитування: громадськість Канева хвилюють дороги, тротуари та стан екології

🕔8 травня 2019 У понеділок, 6 травня ц.р. відбулося друге засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ.

Оголошується конкурс з присудження премії імені Олекси Кобця у 2019 році

🕔8 травня 2019 Відповідне розпорядження було підписано Канівським міським головою Ігорем Ренькасом 6 травня ц.р.

Учасники бойових дій періоду Другої світової війни отримають по 1000 гривень

🕔8 травня 2019 Відповідне розпорядження «Про надання одноразової грошової допомоги  учасникам бойових дій періоду Другої світової війни» видав Канівський міський голова Ігор Ренькас.