7.2°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-05-24

25 травня ц.р. на міському стадіоні ФК

🕔24 травня 2019

Матері загиблих учасників АТО отримуватимуть щомісячну стипендію з міського бюджету

🕔24 травня 2019 Відповідне рішення «Про затвердження Порядку виплати щомісячної стипендії матерям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції мешканцям міста Канева та села Яблунів» було ухвалено в ході позачергового засідання виконавчого комітету міської ради у п’ятницю, 24 травня ц.р.

Канівський центр зайнятості знайомить школярів зі світом професій

🕔24 травня 2019 У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Адже від нього залежить подальший добробут, реалізація здібностей, перспективи творчого та кар’єрного зростання, нові дружні й ділові стосунки. Зробити своєчасний та обґрунтований професійний вибір учнівській молоді допомагає служба зайнятості.