-1.4°C snowКанів, Україна

Новини за 2019-06-06

9 червня ц.р. в Каневі на набережній пройде

🕔6 червня 2019 Як інформує управління економічного розвитку, у неділю, 9 червня ц.р., на набережній Дніпра в Каневі пройде розважальний захід "Фестиваль фарб". Початок заходу о 16-00.

Пенсійний фонд акцентує, що від сплати страхових внесків залежить розмір майбутньої пенсії

🕔6 червня 2019 Принцип прямої залежності розміру пенсії від здобутого страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені внески, регламентовано Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII. Від тривалості страхового стажу також залежить розмір допомоги по безробіттю та лікарняних, що нараховуються у передбачених законодавством випадках.

Український гідрометеорологічний центр попереджає про грози і шквали

🕔6 червня 2019 Попередження про небезпечні метеорологічні явища 1 рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшло до Канівської міської ради.