8.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-11-01

Громадський бюджет-2020: комісія відхилила ще один проект

🕔1 листопада 2019 У четвер, 31 жовтня ц.р., пройшло чергове  засідання комісії з питань Громадського бюджету, за участі розробників восьми проєктів, в які необхідно було внести зміни, доповнити або обґрунтувати можливість реалізації цих проєктів, інформує Управління економічного розвитку.

Канівський міський голова погрожує незакриті люки засипати щебенем

🕔1 листопада 2019 Питання відсутності кришок на каналізаційних люках чи люках зв’язку вкотре порушилося на апаратній нараді Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 1 листопада ц.р.

2 мільйона гривень виплачено за ремонт канівських доріг у цьому році

🕔1 листопада 2019 Літо – пора проведення робіт щодо відновлення дорожнього покриття міста.

Громадські радники: хто такі і навіщо - розповідає Канівський РАЦС

🕔1 листопада 2019