6°C broken cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2020-03-24

У Каневі призупиняється рух громадського транспорту

🕔24 березня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході оперативного позачергового засідання виконавчого комітету у вівторок, 24 березня ц.р.
Читати

КП "ЖЕК" інформує про тимчасове припинення прийому громадян

🕔24 березня 2020
Читати

У сквері міст-побратимів на березі озера Лимарка встановили дитмайданчик та альтанки

🕔24 березня 2020 Днями у канівському сквері міст-побратимів, що розташований на березі озера Лимарка, було завершено черговий комплекс робіт із облаштування тут зони відпочинку для містян.
Читати

За ініціативи міського голови одноденний заробіток працівників виконкому перерахують на благодійний рахунок Канівської ЦРЛ

🕔24 березня 2020 Працівники виконавчого комітету Канівської міської ради та її структурних підрозділів долучаться до збору коштів на першочергові закупівлі для Канівської ЦРЛ.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

🕔24 березня 2020 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок відшкодування Канівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства»
Читати

Канівські депутати закликають Кабмін скасувати тарифи на послуги розподілу природного газу

🕔24 березня 2020 Відповідне рішення "Про звернення Канівської міської ради до Кабінету Міністрів України" було ухвалено в ході останнього засідання сесії у четвер, 19 березня ц.р.
Читати

Кабмін ухвалив рішення про запровадження на Черкащині надзвичайної ситуації

🕔24 березня 2020 Регіональна комісія ТЕБ та НС під час сьогоднішнього засідання ухвалила рішення про введення в області надзвичайної ситуації. Нагадаємо, на Черкащині зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом. 
Читати