18°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-03-27

Міська влада шукає волонтерів для пошиття захисних масок громадянам

🕔27 березня 2020 Виконавчий комітет Канівської міської ради закликає місцеві швейні майстерні та волонтерів долучатися до пошиття захисних масок для канівських громадян.

Майже півмільйона гривень впродовж тижня надійшло на благодійний рахунок Канівської ЦРЛ

🕔27 березня 2020 Близько 30-ти канівців і 20-ти місцевих підприємств, організацій та приватних підприємців стали благодійниками, перерахувавши цього тижня кошти на рахунок Канівської центральної районної лікарні на загальну суму 470 120 грн.

Підозра на коронавірус у чоловіка з Канівського району - не підтвердилася

🕔27 березня 2020 За інформацією Канівського міського голови Ігоря Ренькаса результати аналізів не підтвердили випадку інфікування вірусом COVID-19 на території Канівського району.

Канівський міський голова закликає усіх, хто приїхав з-за кордону, самоізолюватися

🕔27 березня 2020 Сьогодні Канівська об'єднана територіальна громада як і вся Україна, та що там, як і цілий світ, переживає непрості часи. Ніхто навіть подумати не міг, що якийсь вірус зможе так швидко покласти нас усіх "на лопатки", закривши всі кордони, скасувавши рейси та розігнавши людей по домівках.

Пам'ятка для осіб, які повернулися з-за кордону та можуть бути інфіковані вірусом COVID-19

🕔27 березня 2020 Шановні канівці! Зовсім нещодавно ви повернулися на Батьківщину з-за кордону, де багато інфікованих на коронавірусну хворобу (COVID-19), тож є можливими носіями цієї інфекції.

Пенсійний фонд інформує: пенсіонери області отримають виплати вчасно

🕔27 березня 2020

Управління соцзихисту населення повідомляє номери "гарячої лінії"

🕔27 березня 2020 Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє номери телефонів «гарячої лінії»: 3-36-73, 3-18-54.

Канів - Хелмно: кілометри дружби. Канівська делегація відвідала польське місто-побратим

🕔27 березня 2020 На початку березня делегація у складі координаторів роботи за напрямками партнерської співпраці між містами Канів та Хелмно (Республіка Польща) на чолі із заступником міського голови Наталією Матіновою відвідала польське місто-побратим.

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

🕔27 березня 2020 З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».