5.6°C scattered cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-04-01

Дотримання режиму самоізоляції громадянами, які прибули з-закордону, перевірятиме поліція

🕔1 квітня 2020 Усі громадяни, які нещодавно прибули на територію Канівської ОТГ з-за кордону, зобов'язані дотримуватися режиму самоізоляції. Чи не порушують вони режиму - перевірятимуть правоохоронні органи.

У Каневі надзвичайники розпочали дезінфікувати дороги та тротуари

🕔1 квітня 2020 Для цього задіяли пожежну машину Канівського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області.

В Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Черкащині - 52

🕔1 квітня 2020

Спільними зусиллями на придбання обладнання Канівській ЦРЛ надійшло 510 тис.грн.

🕔1 квітня 2020 У зв'язку із масовим поширенням хвороби, викликаної вірусом COVID-19 Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до канівців із закликом негайно збирати кошти на придбання обладнання.