13.6°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-04-29

Канівські майстерні і волонтери пошили близько 8000 масок

🕔29 квітня 2020 Дотримання правил карантину та використання засобів індивідуального захисту - єдиний шанс швидко і ефективно побороти пандемію коронавірусу. Маска знижує ймовірність інфікування вірусом COVID-19 до 1,5%.

В області до проведення фестивалю літератури та мистецтва оголосили конкурс

🕔29 квітня 2020 Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА інформує про проведення обласного конкурсу з літератури та мистецтва.

Канівських медиків застрахують на випадок інфікування вірусом COVID-19

🕔29 квітня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 23 квітня ц.р.

АМУ наголошує на неприпустимості закритого процесу обговорення змін до Виборчого кодексу

🕔29 квітня 2020 Голова Асоціація міст України Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України (лист додається).

Оновлені дані щодо кількості випадків інфікування коронавіруом по Україні

🕔29 квітня 2020 За даними ЦГЗ, станом на 9:00 29 квітня в Україні 9866 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 250 летальних, 1103 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 456 нових випадків.