13.6°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-05-19

21 травня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔19 травня 2020 У четвер, 21 травня ц.р., депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання, яке у зв’язку з карантином відбудеться в закритому форматі.

Інформація щодо подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

🕔19 травня 2020 Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) передбачено подання юридичними особами державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) у встановлені строки та у визначених обсягях.

З метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул служба у справах дітей звертається до батьків

🕔19 травня 2020 Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

З початку року на Канівщині виявлено більше сотні вибухонебезпечних предметів

🕔19 травня 2020 Минуло понад 70 років від тоді, як закінчилася Друга світова війна, але вона продовжує нагадувати про себе небезпечними знахідками. Заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися багато років тому, знаходять своїх жертв у сьогоденні.

Сказано – зроблено. Дорога по вулиці Пушкіна заасфальтована

🕔19 травня 2020 На вулиці Пушкіна в Каневі завершено капітальний ремонт дороги. Оцінював якість виконаних робіт Канівський міський голова Ігор Ренькас.

На Черкащині чотири нових випадки коронавірусу

🕔19 травня 2020 Станом на ранок 19 травня ц.р. за даними Центру громадського здоров'я України в Черкаській області підтверджено 376 випадків захворювання COVID-19. Разом з тим 217 з них - вже одужали.