-2.7°C clear skyКанів, Україна

22 травня виповнюється 159 років з дня перепоховання Тараса Шевченка у Каневі

🕔21 травня 2020

Надія Голда: дитячі садки в Каневі відкриються не раніше 1 червня

🕔21 травня 2020 Карантин в Україні продовжено ще на місяць – до 22 червня ц.р., але запроваджено чергову хвилю послаблень, зокрема, відновлюється рух громадського транспорту, дозволяється працювати готельним комплексам, проводити спортивні заходи за участі не більше 100 осіб. Також дозвіл відновити роботу отримали дитячі садки. Коли запрацюють дошкільні навчальні заклади у Каневі заслуховували в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у четвер, 21 травня ц.р.

З 25 травня у Каневі відновлюється рух громадського транспорту

🕔21 травня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської РДА, що відбулася у четвер, 21 травня ц.р.

Піша хода до Тарасової гори відбудеться, але з обмеженою кількістю учасників

🕔21 травня 2020 У п’ятницю, 22 травня ц.р., виповнюється 159 років з дня перепоховання Тараса Шевченка у Каневі, на Чернечій горі. Традиційно українці віддають данину пам’яті Пророку, проходячи в цей день «останнім шляхом Кобзаря» - від Успенського собору до Чернечої гори.

Інформуємо про законодавчі зміни у виплатах Фонду на період дії карантину

🕔21 травня 2020 На період карантину Фонду соціального страхування України тимчасово відстрочили виплати за окремими статтями видатків і розширили перелік причин непрацездатності, за якими ФССУ здійснює фінансування.

На набережній Дніпра безкоштовно працює громадська вбиральня

🕔21 травня 2020 За інформацією КП «Місто» реалізовано петицію із вимогою забезпечити постійне функціонування туалету на набережній Дніпра в Каневі.

В Черкаській області за добу не виявлено нових випадків коронавірусу

🕔21 травня 2020 Загалом по Україні за інформацією Центру громадського здоров'я підтверджено 19 706 випадків COVID-19, з них 6227 одужали, 579 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 476 випадків.