-1.4°C snowКанів, Україна

Новини за 2020-06-24

Питання облаштування вагового комплексу біля Канівської ГЕС зайшло в «глухий кут»

🕔24 червня 2020 У четвер, 18 червня ц.р., у залі засідань будинку рад відбулася робоча нарада під головуванням директора Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА Сергія Чубаня за участі Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та голови Канівської РДА Юрія Розе.

Пенсійний фонд інформує про зміну графіку роботи сервісних центрів

🕔24 червня 2020 Графік прийому громадян у сервісних центрах Пенсійного фонду області змінено, повідомляє головне управління Фонду в Черкаській області.

На міському стадіоні тривають ремонтні роботи: в приміщеннях облаштовано сучасне освітлення

🕔24 червня 2020 Пляжний сезон відкрито. Він і покаже, хто, пітніючи в тренажерному залі, готувався до літа, а хто, навпаки, віддавав перевагу дивану і смаколикам. Утім, привести себе в форму до цьогорічного сезону ще можна встигнути. А видивлятися «кубики» пресу тепер значно легше – адже в тренажерному залі на міському стадіону облаштовано сучасне освітлення.

Увага! На Черкащині сьогодні можливі грози, шквали, град

🕔24 червня 2020 У найближчу годину із збереженням до кінця дня 24 червня у Черкаській області та м. Черкаси очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с.

Україна без бар’єрів: людям з інвалідністю пропонують пройти онлайн-опитування

🕔24 червня 2020 За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності. Партнерами проекту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації.

Ігор Ренькас обговорив з керівниками підприємств питання утримання вулиці Енергетиків

🕔24 червня 2020 На минулому тижні за ініціативи Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулась зустріч із керівниками установ, організацій та підприємств міста, а також з приватними підприємцями. Обговорювали як благоустрій міста в цілому, так і утримання прилеглих ділянок, закріплених за закладами та установами, зокрема.

Новий антирекорд: в Україні за минулу добу підтверджено 940 випадків COVID-19

🕔24 червня 2020 Про це інформує Центр громадського здоров'я України. Згідно з їхніми даними за минулу добу ще 940 українців захворіло на коронавірус. Загалом по Україні станом на середу, 24 червня ц.р., підтверджено 39 014 випадків COVID-19, з них 17 409 одужали, 1051 помер. На Черкащині ще в 9 осіб підтвердили хворобу. Загальна кількість випадків в області - 614.