11.5°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2020-07-03

Міський голова Ігор Ренькас зустрівся з активними представниками канівської молоді

🕔3 липня 2020 Протягом останнього часу було проведено низку зустрічей з представниками молодого покоління як працівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які опікуються цим напрямом, так і безпосередньо Канівським міським головою Ігорем Ренькасом.
Читати

Усі виїзди з Канева оснащені відеоспостереженням

🕔3 липня 2020 Професійна система відеонагляду з визначенням автомобільного номера – часто є найбільш необхідною для розкриття злочинів, у тому числі, найтяжчих. У Каневі поступово ведеться робота щодо забезпечення всіх виїздів з міста ефективним відеоспостереженням.
Читати

Під час заходів на Івана Купала в Каневі пройде «Ярмарок здоров’я»

🕔3 липня 2020 У ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 3 липня ц.р., було порушено питання доцільності проведення свята Івана Купала, зважуючи на рівень захворюваності на COVID-19 в Україні.
Читати

Розглядається можливість проведення капітального ремонту об’їзної дороги в Каневі

🕔3 липня 2020 Про це повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас в ході останнього засідання сесії міської ради у четвер, 25 червня ц.р.
Читати

У школі №6 і дитсадку «Теремок» розпочалися роботи з термомодернізації закладів

🕔3 липня 2020 Карантин. Літо. Канікули. Сподіваємося, що восени новий навчальний рік школярі розпочнуть безпосередньо в стінах рідних шкіл. Усі навчальні заклади Канева активно готуються до цього. Однак, школярі Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, свою можуть просто не впізнати. Школа майже повністю обставлена будівельними риштуваннями. Уже тиждень, як тут розпочалися ремонтні роботи з забезпечення термомодернізації закладу. Днями відповідний капітальний ремонт розпочинається і в дитсадку «Теремок».
Читати

За останню добу в Черкаській області підтверджено 8 нових випадків COVID-19

🕔3 липня 2020 Станом на п'ятницю, 3 липня ц.р., кількість інфікованих коронавірусом на Черкащині складає 653 особи. Загалом по Україні  46 763 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 876 нових випадків. Загалом проведено 690 953 тестування методом ПЛР.
Читати