11.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-07-20

На цьому тижні на Черкащині переважатиме висока пожежна небезпека

🕔20 липня 2020 Попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області надійшло до виконавчого комітету Канівської міської ради від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек: проведено рейд закладами культури Межиріцької ОТГ

🕔20 липня 2020 Очі бояться, а руки роблять. Структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради розпочали співпрацю з представниками відповідних напрямів Межиріцької ОТГ.

Відправлення пасажирів із залізничних вокзалів Черкас і Миронівки не здійснюється

🕔20 липня 2020 Про це в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 17 липня ц.р., повідомив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

За вихідні кількість інфікованих на COVID-19 на Черкащині зросла на 45 випадків

🕔20 липня 2020 Станом на понеділок, 20 липня ц.р., в Черкаській області підтверджено 845 кількість захворювань на коронавіру, інформує Міністерство охорони здоров'я України. Загалом по Україні зафіксовано 59 493 випадки COVID-19, з них 1498 летальних, 31 439 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 651 новий випадок.