11.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-09-11

12 вересня - День фізичної культури і спорту. Вітаємо!

🕔11 вересня 2020

Каневу - 942. Вітаємо!

🕔11 вересня 2020 Дорогі друзі! Цієї суботи у Канева день народження. Нашому місту виповнюється 942 роки. Багато це чи мало? Важко сказати. Однак, історія Канева багата на знакові, історичні події.

У Каневі закриваються заклади громадського харчування, призупиняється проведення профоглядів

🕔11 вересня 2020 Такі обмежувальні заходи запроваджуються у зв’язку з тим, що Канів потрапив до «червоної» карантинної зони. Нові обмежувальні заходи вступають в дію з 14 вересня ц.р. Перегляд зонування по Україні відбудеться Урядом через два тижні.

Розклад руху автобусів під час карантину (для медичних працівників)

🕔11 вересня 2020

Заходи з нагоди Дня міста у Каневі, що планувалися на ці вихідні, скасовано

🕔11 вересня 2020 Рішення ухвалено в ході останнього засідання комісії ТЕБ та НС у п’ятницю, 11 вересня ц.р.

Увага! З 14 вересня рух міського громадського транспорту призупиняється

🕔11 вересня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради у п’ятницю, 11 вересня ц.р.

Канів у червоній карантинній зоні: припиняють свою роботу школи, дитсадки та позашкільні заклади

🕔11 вересня 2020 З 00 год. 00 хв. 14 вересня ц.р. у Каневі запроваджується «червона» карантинна зона, що передбачає посилення протиепідемічних заходів. Відповідне рішення було ухвалено в четвер, 10 вересня ц.р., в ході засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС.

COVID-19: ще двоє канівців захворіли на коронавірус

🕔11 вересня 2020 Станом на п’ятницю, 11 вересня ц.р., в Каневі підтверджено два нові випадки інфікування на COVID-19, інформує начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Микола Попенко.