-2.7°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2020-09-18

З 21 вересня закриваються заклади торгівлі побутовими товарами та сфери обслуговування

🕔18 вересня 2020 Відповідні заходи вживаються на вимогу першого заступника голови Черкаської ОДА Дмитра Ляшова та Канівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби щодо забезпечення всіх карантинних вимог, які відповідно до законодавства передбачені «червоною» карантинною зоною.

Увага! На завтра очікуються заморозки

🕔18 вересня 2020

COVID-19: у Каневі підтверджено 13 нових випадків

🕔18 вересня 2020 Станом на п’ятницю, 18 вересня ц.р., стало відомо, що в Каневі ще 13 жителів захворіли на коронавірус.

Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень

🕔18 вересня 2020 В той час, як канівці мітингують, вимагаючи зняття «червоної» карантинної зони з Канева та відкриття закладів освіти і відновлення руху громадського транспорту медики б’ють на сполох та закликають суворіше ставитися до дотримання протиепідемічних заходів. Про це, зокрема, йшлося в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 17 вересня ц.р.

На території закладів освіти всі отвори каналізаційних люків закрито кришками

🕔18 вересня 2020 Роботи виконало Канівське комунальне підприємство «Управління ВКГ».

Увага! У зв’язку з ремонтними роботами рух через греблю Канівської ГЕС буде обмежено

🕔18 вересня 2020 Так, за інформацією філії Канівської ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго», в період з вересня по листопад 2020 року планується проведення капітального ремонту автодорожнього переходу через греблю Канівської ГЕС (від шлюзу до ЦОФМ).

У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу

🕔18 вересня 2020 Про це повідомила головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 18 вересня ц.р.

Сьогодні День пам'яті українських журналістів

🕔18 вересня 2020