3.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-09-24

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

COVID-19: 11 канівців та 1 житель Яблунева «підчепили» коронавірус

🕔24 вересня 2020 Коронавірус не відступає. Станом на четвер, 24 вересня ц.р., по Канівській ОТГ підтверджено 12 нових випадків. Серед них – 11 канівців і 1 – житель Яблунева, повідомляє начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Попенко.

Депутати Канівської міської ради продовжили дію двох програм, що стосуються освіти

🕔24 вересня 2020 Сьогодні, 24 вересня ц.р, в ході чергової сесії Канівської міської ради депутати підтримали рішення щодо продовження дії програм, що стосуються освіти. Відповідним рішенням було продовжено програму «Інноваційна школа Канівщини» та «Програма розвитку освіти Канівської ОТГ на період до 2021 року».

Готуємося до зими: готовність КП «Теплових мереж» до опалювального сезону складає 90 %

🕔24 вересня 2020 В ході останнього засідання виконавчого комітету, що відбулося у середу, 23 вересня ц.р., було ухвалено рішення «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.».

Сьогодні Всесвітній день моря

🕔24 вересня 2020

Частину вулиці Коцюбинського у Каневі визначено проїздом з одностороннім рухом транспорту

🕔24 вересня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 23 вересня ц.р., розглянувши звернення жителів вулиці Коцюбинського та з метою врегулювати рух автомобільного транспорту по цій вулиці, підвищити безпеку дорожнього руху та пішоходів.