10.9°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-09-30

До складу Канівської міської ради претендують увійти представники 11 політичних партій

🕔30 вересня 2020 Канівська міська територіальна виборча комісія надає відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Канівської міської ради.

Порядок підготовки та проведення виборів міського голови та виборів депутатів усіх рівнів

🕔30 вересня 2020 Канівська міська територіальна виборча комісія інформує про порядок підготовки та проведення виборів міського голови та виборів депутатів всіх рівнів.

Новий розклад руху міських автобусів по Каневу за маршрутами №1, №2, №5

🕔30 вересня 2020 Про новий розклад руху автобусів на період карантину інформує управління ЖКГ та екології.

У Каневі прибрали ще одне несанкціоноване сміттєзвалище

🕔30 вересня 2020 Спільними зусиллями управління ЖКГ та екології з залученням техніки комунальних підприємств «Місто» та «Управління ВКГ» було здійснено прибирання стихійного сміттєзвалища.

Сьогодні - Міжнародний день перекладу

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек